Як правильно фарбувати брови?

Якщо кілька років тому брови були чим вужчими, тим краще, то сьогодні брови повинні бути максимально природними і при цьому доглянутими. Деяким дамам пощастило і вони є щасливими володарками густих брів без лисих острівців, таким дівчатам підфарбовувати брови не потрібно, хіба що трохи укласти воском. А от всім іншим доведеться постаратися заради гармонійного образу.

brovi2Які є тонкощі?

Зараз є багато найрізноманітніших засобів для швидкого фарбування брів: помади, олівці, тіні і туші. З цього списку найоптимальнішими будуть тіні і олівці, а от все інше буде давати надмірно яскравий, неприродний колір і робити брови жорсткими.

Для того, щоб надати бровам гарну форму і зовнішній вигляд, потрібно запам’ятати дуже важливе правило — не можна вилазити за контур самих волосинок брів. Незважаючи на те, що широкі брови в тренді, вони повинні бути широкими в міру. Цей момент просто необхідно враховувати.

Так як вам потрібно саме надати форму і забити кольором острівці без волосся, необхідно вибирати колір олівця або тіней такий самий, як і у ваших брів, або близький. Бо вся робота буде поза волосинок і вибравши якийсь інший колір, всі ваші старання пройдуть марно і не додадуть краси, а будуть лише викликати здивування.

Фарбувати олівцями або тінями потрібно під волоссям брів і дуже легкими, злегка видимими штрихами, не виходячи за лінію росту волосся. При цьому, олівець і тіні можна використовувати спільно. Так, промалювавши брови олівцем, ви можете ледь-ледь підкреслити їх тінями.

Найголовніше в цій справі не фарбувати чіткі лінії, бо намалювати ідеально пропорційні брови ви все одно не зможете, а от показати всім, що брови не ваші, а намальовані — вдасться.

Фарбувати помадкою трішки складніше. Тут також не можна проводити чіткі лінії, при цьому необхідно нанести її і під самі брови на шкіру, і на волоски. Тому спочатку ви повинні провести тонкі ледь видні штрихи під бровами пензликом, а потім нанести помаду зверху на волоски щіточкою. При цьому намагайтеся мінімізувати витрату помади, чим ви її менше накладете, тим природніше будуть виглядати ваші брови.