Як правильно доглядати за волоссям в домашніх умовах?

Однією зі складових краси жінок і дівчат завжди було волосся. У Древній Русі воно виконувало ще й інше призначення — сповіщало про статус своєї господині, тобто особливі варіанти плетіння кіс давали зрозуміти заміжня вона чи ні. Раніше, та й тепер теж багато хто вважає, що волосся забезпечує людині зв’язок із космосом і Всесвітом, і, чим воно густіше і довше, тим кращою підтримкою воно володіє. Так це чи ні, перевірити досить складно, та й давні традиції давно залишилися в минулому, але й сьогодні кожна жінка хоче, щоб оточуючим подобалося її волосся. А для цього воно повинно бути, перш за все, здоровим — його густота і блиск вважаються при цьому основними атрибутами. На жаль, сучасна екологія, постійні стресові ситуації і недолік найважливіших мікроелементів в їжі вкрай негативним чином впливає на їх стан. Але ситуація цілком поправна — за допомогою всіляких засобів по догляду за волоссям їх можна відновити, наситити і зміцнити. Головне в цій справі правильний підхід і регулярність.

image_604Отже, які процедури потрібні волоссю регулярно? Всі засоби для догляду діляться на три основні групи, які забезпечують:

 

 

  • очищення;
  • живлення;
  • захист.

Дуже важливо орієнтуватися на тип волосся, і відповідно до цього підбирати шампуні, бальзами та інші засоби. При виборі маски необхідно враховувати терміни її дії. Вони можуть істотно відрізнятися (від 15 хв до 12 годин). Після нанесення її необхідно змити шампунем і нанести обраний бальзам. Використовуючи натуральні засоби, ви отримуєте чудове живлення екстрактами, оліями і настоями корисних трав. Наприклад, олія Аргани має заспокійливі та протизапальні властивості. Використовується для масажу, перешкоджає процесу старіння шкіри, зміцнює  цибулини волосся.

У спекотну погоду волосся потребує зволоження. Для цього можна скористатися засобами з вмістом УФ-фільтрів. При цьому, чим менше волосся буде піддаватися фарбуванню, завивці, випрямлянню і сушці за допомогою фена, тим краще воно буде виглядати. Так для фарбування можна використовувати аюрведичну фарбу, яка на 100% складається з натуральних компонентів. Додатково відбувається живлення, регенерація і стимуляція росту волосся. Навколо волосся створюється захисна плівка, яка не піддається ушкодженню. Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам зберегти своє волосся густими і здоровими.