Як правильно доглядати за шкірою обличчя?

Для збереження краси та молодості свого тіла з давніх часів жінки намагаються приділяти достатньо уваги своїй шкірі. У наш час для догляду за шкірою використовують або продукцію промислового виробництва, придбану в торговій мережі, або, витративши деяку кількість свого часу — домашні засоби, на основі натуральних інгредієнтів. Вибір залишається за вами, в залежності від вашого бажання, часу, можливості і потреб.

Woman using hand mirror

Щоденний догляд включає в себе живлення і зволоження шкіри протягом дня, тобто на ніч живимо, вдень взволожуємо і захищаємо. Але хоча б 1 раз на тиждень необхідна чистка обличчя, потрібно побалувати свою шкіру, очистити пори, дати їй вільно подихати, глибоко зволожити і підживити. Зволоження із живленням рекомендується чергувати. Існує пріоритет в залежності від віку, до 35 років більше уваги приділяється зволоженню, після — живленню шкіри обличчя.

В основу догляду за шкірою обличчя входить підготовка, очищення та живлення. Шкіра обличчя вимагає особливого, ретельного догляду, тому що ця ділянку тіла незахищена і потрапляє під вплив різних зовнішніх факторів: перепаду температур, сонячних променів та іншого. Тому важливо почати саме з підготовки шкіри за допомогою розпарювання над ванною із трав’яним відваром або теплим компресом з тим же відваром протягом 15-20 хвилин. Для трав’яного відвару можна використовувати ромашку, череду, календулу. Під час підготовки шкіра розслаблюється, пори відкриваються. Час приступити до очищення — пілінгу шкіри обличчя.

Пілінг здійснюємо за допомогою скрабів. Домашній скраб можна приготувати з кавової гущі у суміші з вершками, сметаною, рослинною олією та медом. Також очистити шкіру можна за допомогою очищувальних масок, наприклад огіркової, грейпфрутової або буряковоє. Загальний принцип приготування: подрібнюємо і змішуємо з жировою основою — сметана, вершки, мед, наносимо на 15-20 хвилин, змиваємо теплою водою. Заключним етапом йде повноцінне живлення вашої шкіри. Для цього використовують багато різноманітних масок: сметанна, полунична, сирна. Для інтенсивного зволоження шкіри використовується техніка підготовки і зволожуючі маски, без очищення. Після очищення шкіри рекомендуються живильні процедури.

Але для того, щоб виглядати доглянутою:

 

 

  • необхідно під час видаляти небажані волоски, для цього проводити процедуру депіляції;
  • необхідно доглядати за волоссям, роблячи своєчасну стрижку, фарбування і живильні маски;
  • не варто забувати про манікюр і педикюр, а також про інших косметичні процедури.

 

Перераховано загальні принципи догляду за шкірою обличчя, але кожна жінка індивідуальна, складайте свої переліки, які підходять саме вам, з урахуванням вашого типу шкіри та вашого віку. Краса і здоров’я вашої шкіри повністю і цілком залежить від вас!