Як правильно доглядати за шиєю?

Буває, що жінки займаються омолодженням свого обличчя, а на шию не звертають увагу. Шкіру обличчя ви протираєте лосьйонами, змащуєте кремами, накладаєте маски. Але секрет в тому, що всі ці маніпуляції слід проробляти для шиї і обов’язково для відкритої частини грудей.

 

Інакше незабаром оточуючим буде помітний контраст, і ви змушені будете шукати порятунок у блузах або джемперах з високим коміром. Ну а в літній період за ниVB сховатися не вдасться. Тому необхідно доглядати за шиєю.

 

 

3

Вважається, що доглядати за шкірою шиї можна за допомогою тих же засобів, що і для обличчя. Але існують і спеціальні процедури: всілякі масла і контрастні компреси, примочки, масаж щіткою.

 

 

Догляд за шиєю в домашніх умовах

 

 

Вранці, вмиваючись, не забудьте вимити шию водою кімнатної температури. А приймаючи душ, направляйте на шию з усіх боків сильну прохолодну струмінь. Після водних процедур нанесіть на шию денний крем, який ви використовуєте для обличчя. Увечері, очищаючи обличчя, також очищайте і шкіру шиї. Після очищення слід нанести на неї вітамінний крем.

 

Обережними розтираннями крем втирають в шкіру шиї руками в напрямку від низу до верху. Для масажу шиї, плечей і верхньої частини спини використовуйте м’яку масажну щітку: проводите кругові рухи від грудей по боковій поверхні шиї в бік мочки вуха, потім від плеча до вуха. Цю процедуру тривалістю 3-4 хвилини рекомендується виконувати щодня вранці або ввечері.

 

 

Так як шкіра шиї дуже чутлива і вразлива, то для неї розроблена спеціальна косметика, збагачена зволожуючими компонентами.

 

Коли ви підбираєте крем для шиї, зверніть увагу на компоненти, що входять до його складу. Віддайте перевагу кремам, до складу яких будуть включені такі компоненти, як люпин, лісовий хвощ, насіння верблюжої колючки, відомі своїми омолоджують властивостями.

 

Увечері після вмивання змастіть шкіру шиї кремом, а потім складеним вчетверо рушником, змоченим в солоному розчині поплескайте по шиї, після — по підборіддю тильною стороною долоні. На завершення долонями ніжно погладьте шию від низу до верху.

 

Увечері, проводячи процедури для шкіри шиї, легкими масажними рухами нанесіть крем до повного вбирання. Масаж шиї потрібно починати від центру до периферії шиї і області декольте, а після від центру шиї до підборіддя. Уникайте області щитовидки.

 

Обов’язково 2 рази в тиждень після масажу накладайте на шию примочки з рослинної олії. ПідігрітУ ОЛІЮ наносьте на шкіру шиї пензликом або ватяним тампоном. Потім шию потрібно обернути марлею, поклавши зверху шар вати. Тривалість процедури не менш 30 хвилин. А для в’ялої шкіри, крім того, рекомендуються контрастні примочки.

 

Як позбутися від жирових складок на шиї?

 

Ці вправи допоможуть зігнати жирові складки на шиї:

 

  • нахиліть голову вперед, назад, вліво і вправо, руки тримайте на поясі;
  • повільно поверніть голову то в одну, то в іншу сторону, руки тримайте над головою (кисті зчеплені);
  • в положенні лежачи повільно поверніть підняту голову то в одну, то в іншу сторону;
  • зчепивши пальці, покладіть руки ззаду на шию (голову злегка нахиліть вперед). Нахиліть голову назад легкими погойдуючими рухами, долаючи опір рук.

 

Кожна вправа виконується по 5-6 разів, не менше 2 разів на день.