Як правильно доглядати за нігтями?

Краса нігтів дуже важлива як для жінок, так і для чоловіків, нігті показують, наскільки людина дотримується гігієни, адже тримати нігті в чистоті це не примха, а обов’язок. Тому всім хочеться мати красиві і здорові нігті.
В першу чергу, здоров’я нігтів залежить від правильного догляду за ними. Якщо нігті пошкоджені, доцільно застосувувати технологію нарощування нігтів гелем, яка дозволяє міцно з’єднати штучний ніготь з натуральним, а також повна свобода моделювання форми нігтя. При цьому, процедура досить надійна і відносно недорога.

До речі, вас можуть зацікавити курси манікюра і педікюра в києві ціни на які є досить доступними, якщо ви хочете спробувати себе в цій галузі.

6193f4c00d98588c42aed22e38a35e0d

Багато стикаються з проблемою відшаровування і ламкості нігтів, це говорить про те, що у вашому організмі не вистачає кальцію. Його потрібно приймати разом з вітаміном D, інакше він не засвоюється. Включіть у свій раціон продукти, багаті цими вітаміни або купіть в аптеці спеціальний курс, курс можна проходити два рази на рік протягом місяця, і цього буде цілком достатньо.

Наступний ворог красивого манікюру — це задирки. З ними потрібно боротися, вони з’являються від постійного впливу хімії на шкіру, тому щоб запобігти їх появі, при роботі з хімічними засобами потрібно одягати гумові рукавички. Щоб шкіра рук не обвітрювались, обов’язково змащуйте її зволожуючими кремами.

Надати нігтям сил допоможуть різні маски або ванночки. Найпоширеніша і найпростіша з них — це маска з теплої соняшникової або оливкової олії. Ще один простий і ефективний засіб, це маска з теплої води і морської солі, яку можна придбати в парфумерному магазині або в аптеці. Достатньо протягом тижня декілька разів застосовувати по черзі маску і ванночку і ви побачите як ваші нігті стануть красивішими і здоровішими.

Пиляйте нігті тільки скляними або картонними пилками, багато хто пиляє залізними, хоча насправді ці пилочки використовують для нарощених нігтів.

І, врешті-решт, в аптеці або парфумерних магазинах є багато засобів для здоров’я ваших нігтів, це маски, зміцнюючі бази під лаки, освітлювачі і багато інших. Не скупіться на засобах по догляду за нігтями, так ви зробите свої нігті доглянутими і красивими.