Як правильно доглядати за городом і садом?

Проявляючи турботу про сад і город, ви піклуєтеся в першу чергу про себе. Адже ваше здоров’я прямо залежить від здоров’я садових і городніх рослин.

1_596На превеликий жаль, недосвідчені і невмілі садівники, намагаючись позбутися від шкідливих комах, часто використовують різні отрутохімікати, шкодячи самим собі. А отрута, яка застосовується в надлишку відкладається в плодах і рослинах і вільно може потрапити з їжею до нас в організм. Хоча в аматорському саду є можливість не використовувати сильнодіючі засоби. Дуже приємний момент, що на заміській ділянці люди отримують позитивні емоції.

Так за допомогою яких засобів, можна позбавлятися від кліщів, мідяниць, попелиць? Ці комахи вже з початку літа поселяються в багатьох, особливо ослаблених садах. Як знищити яблуневу міль, гусениць шовкопряда або інших шкідників, які завдають садам та городам величезної шкоди? Детальніше дізнавайтесь на сайте sadbezproblem.ru.

Існує багато випробуваних речовин і прийомів, які, якщо правильно застосовувати, абсолютно нешкідливі для людини. Наприклад, беремо 250 грам часнику і прокручуємо на м’ясорубці, потім заливаємо водою. Ємність — 10 літрів, проціджуємо і обприскуємо настоєм садові рослини. Медяниці і попелиці, яких прозвали сисними шкідниками — зникнуть.

Також проти сисних шкідливих комах ефективний настій, зроблений з цибулиння. Для цього візьміть від 150 грам цибулі і більше цибулиння, залийте 10 літрами води і тримайте цей настій 5 днів. Потім процідіть і обприскайте ним рослини. Через брак лушпиння, можна використовувати листя кульбаб і так само зробити настій. Для цього: 400 грам листя кульбаби і 200 грамів кореневища поміщають в посудину з теплою водою об’ємом 10 літрів і настоюють не менше двох годин.

Ще один спосіб позбутися від шкідників, це взяти 400 грамів махорки, тютюну або тютюнового пилу і залити гарячою водою в обсязі 1 літр. Після того як рідина постоїть 2 доби, в настій додайте господарське мило в кількості 40 грам. Такий розчин застосовують проти дрібних гусениць і сисних шкідників, про це повідомляє sadbezproblem.ru.

Якщо ви побачили, що молоді пагони агрусу і смородини вражені борошнистою росою, яка утворює білий щільний, а іноді і бурий наліт з темними вкрапленнями, краще обрізати верхівки до здорової бруньки, а потім спалити.

Насадження суниці необхідно очистити від квітконосів, старого листя і гнилих засохлих ягід, щоб уникнути бурої і білої плямистості та сірої гнилі.