Як правильно дарувати квіти?

Думаючи, що подарувати людині з приводу чи без такого, перше, що приходить в голову – квіти. А що? Цілком гідний і головне безпрограшний варіант.

120341199_cvetykakihpravilnodarit

Букети з квітів гарні в якості подарунка ще й тим, що підходять не тільки жінкам і дітям, але і чоловікам.

Збираючись на свято до дитини, вибирайте з невеликих букетів. Мініатюрні квіти повинні бути яскравого кольору і символізувати радість.

Сюрприз вдасться, незважаючи на відстань

Організувати доставку можна  в будь-яке місто, тим самим порадувавши близьку людину, ось таким незвичайним чином нагадавши про себе.

Між іншим, на сайті https://gulder.kz/sort/tsvety/rozy/ ви можете замовити красиві рози за вигідними цінами.

Правила етикету

На ювілей відмінно підходять лілії, гладіолуси або хризантеми. Ми навмисно промовчали про троянди, так як вони поза конкуренцією завжди, незалежно від випадку.

Даруючи квіти потрібно звертати увагу на вік. Вибираючи їх для молодої дівчини, віддавайте перевагу світлим тонам. Це символізує скромність, ніжність та невинність.

Для жінок у віці підійдуть суворі квіти. До них відносяться тюльпани, троянди і гладіолуси червоного кольору.

Чоловікам теж можна дарувати троянди, але лише червоного кольору, а краще вибрати жоржини.

Даруємо квіти правильно

Упаковку, перед тим як вручити букет, краще всього зняти. Виняток становить лише декоративна обгортка.

Близькій людині, чиї смаки вам достеменно відомі, можна подарувати квітку в горщику.

Якщо ви вибираєте букет самі, не помиліться з кількістю квітів. На будь-яке торжество кількість повинна бути непарною. Відмінно буде виглядати одна квітка. В деяких випадках вона висловить краще велику глибину почуттів, ніж цілий букет.

Цього правила можуть дотримуватися й ті, хто не знає, як вибрати букет, консультанти, звичайно ж, допоможуть розібратися у всіх тонкощах і зорієнтувати в потрібному напрямку, але для цього їм теж бажано знати хоч щось про дівчину, вірніше про її уподобання, темперамент та характер.

Сьогодні, щоб купити букет квітів не потрібно бігати по відповідних магазинах всього міста. Досить просто відкрити інтернет і зробити замовлення, перебуваючи вдома або сидячи на роботі.