Як правильно будувати відносини з чоловіком, якщо він одружений?

Коли виникає питання про те, як правильно будувати відносини з одруженим чоловіком, то відразу хочеться відповісти — ніяк! Але, що робити, якщо серцю не накажеш? Що робити, якщо душа рветься і кидається. Серце просто не відпускає цього чоловіка, і жити без нього просто немає ніякого сенсу? У такій ситуації варто скористатися порадами психолога і правильно навчитися вибудовувати такі складні і в більшості випадків хворобливі стосунки.

1464249363_3Вступаючи у відносини з чоловіком, який вже має законний шлюб, потрібно не просто бути дуже акуратною, але і чітко представляти перед собою те життя на яке доведеться себе прирікти. Якщо це неприйнятно, то щоб не зламати себе краще відразу відмовитися від таких відносин і переборовши в собі тимчасові муки піти далі по життю з високо піднятою головою.

Якщо ж рішення було прийнято не розлучатися з коханою людиною, то тут потрібно буде чітко розуміти, що, не дивлячись на ваші наміри, ваша роль буде залишатися не головною, а другорядною. Це означає, що потрібно навчитися смиренно відпускати і приймати чоловіка, не тоді коли ви б цього хотіли, а коли цьому будуть сприяти обставини. Також дуже важливо будувати відносини з одруженими чоловіками дуже обережно, без натиску. Відчуваючи найменший дискомфорт, чоловік тут же відмовиться від цих відносин на користь своєї дружини, своєї сім’ї і злагодженого життя.

Жінці необхідно вибрати ту позицію, в якій вона буде відчувати себе спокійно і впевнено. Тобто найкраще взагалі нічого не очікувати від даних відносин, і паралельно не відмовлятися від особистого життя. Повністю розчинитися в чоловікові, який вам не належить, це груба помилка, яка матиме руйнівні наслідки.

Ступивши на непросту доріжку подібних відносин, потрібно бути готовою до всього. Це буде дуже складно і до цього потрібно звикнути. Також дуже важливо пояснити собі, що найімовірніше, цей чоловік ніколи не стане законним чоловіком для вас. Будь-яка залежність від таких відносин може бути згубною. Тому найголовніше — це не звикати.