Як правильно бігати і займатися спортом?

Літо — це найзручніший і найбільш підходящий для бігу період року. Однак слід продовжувати бігати восени і взимку. Відомо, що біг охоплює близько 200 груп м’язів, і протягом години бігу можна спалити до 900 калорій.

1d5e418bb75d560a622ccf08c1f8e1b9Крім того, данськими вченими доведено, що регулярний і спокійний біг не тільки покращує життєдіяльність, а також подовжує життя. Що ще може нам дати біг і який його вплив на здоров’я?

Все більше і більше людей починають бігати. Не тільки для підтримки здоров’я, але і тому, що це модно.

 

Незалежно від причин, регулярний біг може:

 

 

1. запобігти багатьом захворюванням;

2. зміцнити серце;

3. зміцнити серцево-судинну систему;

4. зміцнити суглоби і м’язи;

5. наповнити організм киснем;

6. зменшити стрес, який є основною причиною багатьох захворювань у наш час.

 

 

Не існує жодних сумнівів, що фізична активність корисна для нашого здоров’я. Недостатньо просто купити килимок для фітнесу і абонемент в спортзал. Будь-яким видом спорту важливо займатися акуратно, не забуваючи про розминку перед заняттям і розтяжку після тренування. Важливоатакож регулярність, здорове харчування, достатня кількість води і регенерація.

Енергетична потреба людей в спорті залежить, в першу чергу, від типу, інтенсивності та тривалості фізичної активності. Збалансоване харчування має бути засноване на шести поживних речовинах: вуглеводи, білки, жири, вітаміни, мінерали та вода. За основу можна взяти цей список, але серед напоїв також підійде джерельна або мінеральна вода або розбавлений сік. Завдяки їм можна швидко заповнити потребу води в організмі, і одночасно зберегти рівень цукру в крові. Якщо ви плануєте долати великі відстані, найкращим рішенням є використання спеціальних рідин з відповідною концентрацією іонів, мінералів і цукру, оскільки правильне харчування і зволоження не менш важливе, ніж саме тренування.

В ідеалі, більшість екологічно чистих місць для бігу — це парк або сусідній ліс. По-перше, м’який грунт повторює природні вигини ноги і не чинить тиск на суглоби, а по-друге з’являється можливість дихати свіжим повітрям, загартовуючи організм.