ЯК ПРАЦЮЄ І ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРИТОЧНО-ВИТЯЖНА УСТАНОВКА

Для постійної подачі свіжого повітря і відведення повітря потрібно використовувати припливно-витяжні системи. При проектуванні будинку, увага приділяється системі циркуляції, нагрівання та охолодження повітря. Від правильного розрахунку продуктивності системи припливу залежить комфорт проживання в будинку. Крім подачі повітря в системі встановлюються касети з набором фільтрів. Сучасні рішення дозволяють використовувати цілий комплекс апаратів у корпусі одного пристрою. Замовити таку установку можете на сайті Ліка-Комфорт.

Припливно-витяжні установки

Встановити припливно-витяжну вентиляцію означає налаштувати ефективну систему циркуляції повітря у приміщенні. Такий апарат використовують як у житлових будинках, так і на промислових та комерційних об’єктах.

Незважаючи на свою назву «приточно-витяжні установки», це не звична нашому розумінню вентиляція. На відміну від того, що називають «витяжкою», така система не тільки забирає забруднене повітря з приміщення, а й постійно подає свіже.

При цьому в холодну пору року нагрівання повітря, що надходить, стає необхідністю. Це можливе за допомогою рекуперації тепла. Контролювати повітрообмін та температуру всередині будівлі допомагають припливно-витяжні установки з рекуператором. Така система допомагає мінімізувати витрати за опалення та не завдає дискомфорту, нагріваючи свіже повітря до кімнатної температури.

Типи припливно-витяжних систем

Ці повітродувки можна встановлювати на різних дахах. Будь то дах приватного будинку або дах комерційного або виробничого об’єкта. Повітродувки оснащені термостатом, який дозволяє повністю контролювати інтенсивність вентиляції, тому ви насолоджуватиметеся приємною атмосферою з кондиціюванням повітря. Є ще безліч повітродувок: відцентрові, канальні, радіальні, осьові, димососи та ін. Сьогодні установка промислових нагнітачів або промислових вентиляторів дуже поширена всюди відповідно до конкретних потреб.

Особливості використання

Залежно від способу організації повітрообміну розрізняють природну та механічну вентиляцію. У будь-якому випадку свіже повітря подається через житлові кімнати, а забруднення видалятися з технічних приміщень. Незалежно від того, яка система вентиляції використовується, у внутрішній основній стіні приміщення обов’язково влаштовувати вентиляційні канали, щоб запобігти можливому промерзанню повітроводу і, як наслідок, «уповільнення» повітряного потоку (рух у зворотному напрямку), якщо повітропровід встановлено в зовнішній стіні.

Повітряний потік можна організувати у приміщенні, в якому встановлені герметичні вікна з подвійним склінням, а вхідні двері та внутрішні приміщення, прикріплені до дверної коробки, виконані шляхом обов’язкової установки у вікнах припливних клапанів та оснащення дверей спеціальними перехідними решітками для забезпечення вентиляції.