Як познайомитися із хлопцем? Частина 2

Звичайно, якщо ваша мета – стосунки на одну ніч, то можна навіть не питати ім’я співрозмовника. Але якщо ви хочете більш — менш тривалих відносин, то краще відправитися в інші місця. Наприклад, на роботу. Так-так, це не жарт. Непрацююча дівчина має значно менше шансів на вдале знайомство. А ось у працюючої вибрати є з чого: якщо не вдасться зачарувати шефа, можна пофліртувати з колегами. А ще є постачальники, клієнти, і навіть з представниками конкурентних організацій можуть скластися дуже навіть дружні стосунки.

1423912022_1334412974_01Як потрібно виглядати для того, щоб сподобатися хлопцю з першого погляду? Занадто відкритий одяг, всупереч загальноприйнятій думці, не надто привабливий. А ось той одяг, який залишає простір для фантазії, чудово підкреслює достоїнства її власниці — те, що треба. Теж саме стосується макіяжу. Умілий макіяж, який підкреслить природну сексуальність, буде відмінним помічником у звабленні чоловіка. А яскравий або вечірній макіяж вдень будуть точно недоречними. З приводу взуття варто зауважити, що високі підбори не завжди ідеально підходять для зваблення. Звичайно, вони роблять ноги більш привабливими візуально, тільки от коло потенційних бойфрендів звужується до числа тих, які вищі за ваш зріст разом з підборами. Але якщо саме таку мету ви переслідуєте, то, звичайно, без підборів вам не обійтися.

Головне, бути відкритою для спілкування і не занадто демонструвати свою зацікавленість в першому-ліпшому кандидаті в бойфренди, тоді все точно вийде.