Як познайомитися із хлопцем? Частина 1

Для того, щоб познайомитися з хлопцем, потрібно уявляти, як створити ситуацію, в якій можливе знайомство. Звичайно, іноді всі події розгортаються по волі випадку. Але частіше все-таки доводиться докладати деякі зусилля, щоб той довгоочікуваний випадок все-таки стався.

z5Для початку, ви повинні бути відкриті для знайомства завжди і скрізь. Займайте активну життєву позицію, щоб ви могли без труднощів почати або підтримати розмову з будь-яким випадковим співрозмовником або попутником. Саме просте спілкування як не можна більше розташовує до продовження знайомства. Хлопцям подобається бачити, що ними зацікавилися, тому не варто плутати ініціативу з нав’язливістю. Якщо у погляді дівчини читається натяк на останній шанс, то навряд чи парубок наважиться стати тим самим шансом.

Відвідуйте ті місця, де знайомство найбільш імовірне. Наприклад можна спробувати пошукати свою половинку, хоча це й банально звучить — на сайті знайомств. Всупереч загальноприйнятим уявленням, нічний клуб — не найкраще місце для знайомств через гучну музику і специфічну обстановку.