Як познайомити батьків?

Вступаючи в шлюб, дуже важливі не тільки почуття молодят, але і відносини, які складаються між батьками нареченого і нареченої, найчастіше вони відіграють ключову роль в новоспеченій сім’ї.

101911_shutterstock_59598730Рано чи пізно кожен з нас зустріне свою половинку. Пройде час, і настане момент, коли ви вирішите стати чоловіком і дружиною. Перед вами — підготовка весілля, але до того, як почати займатися організацією, необхідно познайомити батьків. Як зробити це правильно?

На першу сімейну зустріч не варто кликати родичів, батькам буде складно спілкуватися один з одним. Нікого зайвого, тільки ви і батьки.

Наступним пунктом стоїть місце проведення знайомства. Кликати всіх до батьків нареченого (нареченої) не зовсім зручно, це може викликати сором. Якщо ви живете окремо, проводите знайомство батьків у вас. При відсутності можливості, вибирайте ресторан з європейською кухнею (це на випадок алергії у когось з батьків).

Іноді трапляється, що наречений або наречена намагаються нав’язати своїм батькам якесь певне поводження на зустрічі. Наприклад, не пити вино, не говорити поганого про вегетаріанців і т. д. Краще просто позначити теми, які слід уникати.

Ідеально, коли ваші батьки були знайомі до заручин. Своєрідні оглядини, які в подальшому допомогли б сім’ям зблизитися. Коли батьки перебувають в дружніх відносинах, найлегше оголосити про своє рішення вступити в шлюб. Найголовніше, спочатку познайомте ваших батьків зі своєю половинкою, щоб вони знали, які у вас відносини.

Тільки ваша любов зможе об’єднати дві сім’ї. Батьки завжди радіють нашому щастю.