Як позбутися від зморшок навколо очей?

Як правило, вони з’являються в першу чергу. Спочатку, зморшки під очима утворюються і закріплюються в результаті складок шкіри навколо очей під час сміху або посмішки. Ці причини настільки очевидні, що деякі жінки намагаються фактично зменшити значення міміки до мінімуму тільки для того, щоб захистити себе від зморшок.

woman-with-cucumbers-on-face-300x199Однак краще сміятися без обмежень, а зморшкам під очима успішно запобігти. Більш того, завдяки засобам для біоревіталізації можна позбутися від зморшок практично повністю.

При зменшенні зморшок основну роль відіграє профілактика, іншими словами, захист очей. Шкіра навколо очей дуже тонка і дуже швидко пошкоджується. Вона швидше за все піддається старінню, тому позбавлення від зморшок має бути безпечним: зволоження, зміцнення волокон, які формують шкіру, так як волокна навколо очей дуже тонкі і слабкі, вкрай необхідно. Таким чином, шкіру необхідно захистити від сонця та інших шкідливих погодних умов. Особливу роль в процесі руйнування шкіри на обличчі може також грати макіяж. Дуже шкідливо використовувати невідповідну косметику, а також нехтувати своєчасним видаленням макіяжу.

Найбільш ефективний і швидко діючий метод — естетична хірургія. Проте, безперечно кращий варіант полягає у використанні професійної косметики для омолодження шкіри, яка зволожує і підтягує обличчя. Особливо дана косметика добре працює в області навколо очей. Такі діючі сполуки, як гіалуронова кислота, колаген, еластин, всі види амінокислот, білки, вітаміни і коферменти добре відновлюють шкіру обличчя.

У даній області придатними косметичними засобами є препарати, що містять лецитин і коензим Q10. Жінки, у яких навколо очей дуже часто утворюється припухлості, повинні запастися косметичними засобами, що містяться кофеїн і вітамін K.

Якщо шкіра навколо очей схильна до подразнення, необхідно використовувати алантоїн, пантенол, алое вера або екстракти зеленого чаю. Спеціальні креми для догляду за ніжною шкірою навколо очей дуже часто містять ці конкретні речовини.

Зрозуміло, при відсутності відповідних косметичних засобів, ви можете також використовувати перевірені домашні засоби від зморшок і роздратування шкіри під очима. Сюди входять маски для обличчя з огірків з оливковою олією і лимоном.