Як позбутися від прищів: поради розумної жінки

Немає такої людини, яку б не дратували прищі на тілі або обличчі, особливо в підлітковому віці. Чого тільки не роблять люди, щоб замаскувати прищ, що вискочив на самому видному місці в самий невідповідний момент. У хід йде і маскуючий олівець, і тональний крем, і пудра. На якийсь час ці засоби допомагають, але проблема так і залишається неусуненою.

Z-dq2LwHsAoЩоб назавжди позбутися від червоної припухлості з білою крапкою, скористайтеся порадами розумної жінки.

Порада перша — відвідайте лікаря-косметолога і алерголога. Можливо, що ваші прищі — це реакція на якийсь вид харчового барвника. Спеціаліст підбере для вашого типу шкіри необхідні мазі, підкаже, який комплекс вітамінів варто приймати, щоб знизити рецидив. Можливо, що призначить косметичні процедури або дасть рекомендації, як позбутися від прищів

Порада друга. Настій з череди. Згадайте, що в ньому купають маленьких дітей, щоб зняти попрілості і роздратування. Ваші прищі — це те ж саме, тільки в збільшеному варіанті. Заваріть крутим окропом 2 столові ложки цієї дивовижної трави. Вистачить і склянки гарячої води, щоб настій вийшов густим і терпким на смак. Остудіть, процідіть і протирайте обличчя м’якими тампонами, змоченими в розчині, 2 рази на день. Термін зберігання рідини — 3 дні в холодильнику. Добре було б проводити ці косметичні процедури вранці і перед сном. І ніяких кремів, інакше весь ефект зведете до нуля.

Не турбуйтеся, прищі — явище вікове, якщо у вас добра душа і поступливий характер, то обов’язково знайдеться людина, яка цей маленький недолік просто не помітить.