Як позбутися від мішків під очима: три народні рецепти. Частина 1

Мішки під очима — справжнє випробування, як для жінок, так і для чоловіків. Адже справа навіть не в тому, що це виглядає негарно, суть у тому, що приховати цей недолік не допомагає ні один коригувальний крем. Впоратися з мішками під очима самостійно складно, але для тих, хто насправді цього бажає – цілком можливо.

meshki_pod_glazamiПерш за все, щоб вирішити проблему з мішками під очима, необхідно з’ясувати причину їх появи. Для цього необхідно відвідати лікарів: ендокринолога, окуліста та педіатра. Саме вони з’ясують, чи не є мішки під очима наслідком яких-небудь порушень в організмі або причиною серйозних захворювань.

Тим часом для зменшення або навіть усунення мішків під очима постарайтеся слідувати таким вказівкам.

По-перше, пийте менше рідини на ніч. Якщо причиною виникнення мішків під очима є дисбаланс водно-сольового обміну, то саме зменшення кількості випитого на ніч, а також виключення зі свого раціону гострих, солоних страв та алкоголю допоможе вирішити цю проблему. У цьому випадку, дуже корисний тривалий сон (не менше 8 годин на добу), в положенні, коли голова піднята над тілом.