Як позбутися посічених кінчиків волосся?

Проблема посічених кінчиків волосся, одна з глобальних серед жінок. Волосся виглядає недоглянутим,  не виходить відростити довжину волосся, яку так давно хотілося, волосся росте, але довжина практично не збільшується, кінці волосинок сохнуть, січуться і відпадають. Просто катастрофа. Але перш ніж описати, що робити з уже посіченим волоссям, варто розповісти про причини виникнення посічених кінчиків.

 

Вас може зацікавити хороший магазин косметики для волос — Beauty Service, в якому ви можете придбати косметику, яка надасть вашому волоссю нове життя!

 
Чому кінчики волосся сохнуть і січуться?

 

 

Splitting ends

Неправильний або недостатній догляд. Неправильне розчісування і миття волосся, висушування феном, випрямлення неякісною плойкою, завивання, фарбування — це все пошкоджує і сушить кінці волосся.

 

 

Брак мінеральних елементів і вітамінів. Волосся особливо чутливе до процесів в організмі і недостатня вітамінізація волосся — причина сухих кінчиків.

 

 

Погана екологія. Волосся вбирають в себе всю навколишню гидоту, яка міститься в повітрі. Це травмує і деформує структуру волосся, що і призводить до проблеми.

 

 

Недостатнє зволоження. Від впливу води і сонця, сухого повітря волосся пересушується.

 

 

Що робити з посіченими і сухими кінцями волосся?

 

 

Підстригти і не мучитися, але це не всім сподобається. До того ж, необхідні дії, які і в майбутньому усунуть таку проблему.

 

 

Правильне харчування забезпечує здоров’я всього організму, в тому числі і волосся. Необхідно вживати продукти, в яких міститься багато вітамінів.

 

 

Правильний підхід до вибору фарби для волосся (для тих хто фарбує волосся), тільки «щадні» фарби з додаванням олій, що не містять аміаку можуть завдати меншої шкоди волоссю, ніж звичайні, які геть спалюють і висушують волосся. Від хімічного освітлення волосся краще взагалі відмовитися.

 

 

Обов’язкове застосування масок для волосся. Маски повинні бути поживними, цілющими і бажано натуральними.

 

 

Полоскати волосся відварами трав.

 

 

Маска для волосся з суміші олій. Така маска повинна робитися два рази на тиждень. Змішуються касторова, обліпихова і мигдальна або оливкова олії, наносяться по всій довжині волосся. Через 2 години змити шампунем. Приголомшливий ефект видно відразу.

 

 

Кожного разу після миття голови, на вологі кінчики волосся добре наносити мигдальну або обліпихову олію, це наситить волосинки, зволожить їх і максимально усуне сухість.