Як позбутися целюліту

Найголовніша проблема жінок — це боротьба з целюлітом. Кожна з нас боїться його появи. Адже доведено, що запобігти целюліту просто неможливо, тому що це вікові зміни в нашому організмі, і позбутися від нього відповідно теж не можна. Але можна призупинити процес його розвитку на певний час. Згладити нерівності шкіри на сьогоднішній день цілком реально.

 

При целюліті лікування потрібно дуже складне, а ось для профілактики одне з головних правил — здорове харчування.

 

 

eee43f5d9e27f7ec9a59e302aed301ed

Саме здорове харчування визначає здоровий вигляд і колір нашої шкіри, стан нашого організму і гарний настрій. Що стосується целюліту, то найбільш небезпечною їжею, яка прискорює процес його розвитку, є жирна їжа, жирне м’ясо, копченості, ковбаси, маринади, соління, торти та інша випічка, а також рафіновані вуглеводи.

 

 

Якщо у вас до того ж спадкова схильність до швидкого розвитку целюліту, то від цих продуктів краще всього відмовитися, а не тільки зменшити їхню кількість.

 

 

Також необхідно уникати вживання їжі, яка має різні штучні добавки на зразок барвників і смакових імітаторів, а також різного роду консервантів.

 

 

Для того щоб зменшити розвиток так званої апельсинової кірки дієтологи також радять перейти з жирних молочних продуктів на знежирені, а з птиці знімати шкіру до початку приготування.

 

 

Що ж можна їсти?

 

 

Целюліт боїться сирих овочів, зелені, фруктів, бобових, каш на воді, різних морепродуктів і рослинної олії.

 

 

Пийте більше води — це найвірніший спосіб позбутися від шлаків. При цьому краще відмовитися від алкогольних, газованих напоїв і кави. Можна також пити вино в невеликій кількості.

 

 

Також целюліт боїться свіжих соків з фруктів та овочів, трав’яних чаїв. Існують спеціальні програмні методики боротьби з целюлітом, засновані на вживанні капустяного, бурякового, морквяного, селерових і апельсинового соків. Якщо узагальнити, то вороги целюліту це рослинні натуральні продукти.

 

 

Шкідливі звички викликають целюліт

 

 

Куріння, це найголовніший ворог здорової шкіри і організму в цілому. Нікотин, що руйнує вітамін С, насичує клітини організму шкідливими речовинами і погіршує здоров’я вашої шкіри.

 

 

Тісний одяг, взуття на високих підборах погіршують кровообіг і тим самим порушують обмін речовин, викликаючи появу целюліту.

 

Одна і та ж поза, сидяча робота ускладнюють циркуляцію крові — наслідок цього поява целюліту.

 

 

Бездіяльність м’язів одна з причин розвитку целюліту. Займайтеся фізичними вправами протягом дня.

 

 

Відвідування лазні, сауни, контрастний душ допоможуть вам в боротьбі з появою целюліту.

 

 

І наостанок, уникайте стресів, адже напруги, дратівливість — це ще один чинник, який викликає появу целюліту.