Як позбутися целюліту в домашніх умовах?

Багатьом сучасним жінкам довелося зіткнутися з такою вкрай неприємною естетичною проблемою, як целюліт. Горезвісну«апельсинову кірку» ненавидять представниці прекрасної статі різного віку. На щастя, позбавитися від неї можна і в домашніх умовах. Що являє собою целюліт? Це своєрідні жирові «грудочки» під шкірою, які виглядають як вищезгадана «апельсинова кірка».

Anti-Cellulite-TreatmentДля того щоб позбутися від зайвих жирових відкладень, необхідно відновити кровообіг в проблемних місцях. Варто зазначити, що лікування целюліту можливо за допомогою домашнього масажу і спеціальних обгортань. Медовий масаж вважається одним з найефективніших засобів проти целюліту. Перед тим, як його виконувати, рекомендується прийняти ванну з морською сіллю. Велику сіль також можна використовувати в якості скрабу — акуратно розтирайте нею проблемні зони до тих пір, поки шкіра не почервоніє.

Після цього можна переходити безпосередньо до масажу. Для цього розтирайте мед поступово від колін до стегон. Якщо вашою проблемною зоною є живіт, то масажувати його можна лише круговими рухами за годинниковою стрілкою. Кава — найкращий домашній помічник в боротьбі з целюлітом. Звичайно, мова йде не про розчинну каву, а про натуральну мелену каву. Додайте в кавову гущу трохи оливкової олії і робіть масаж протягом 10-15 хвилин. Для посилення ефекту можна обмотати проблемні зони харчовою плівкою на 10 хвилин. Завдяки такому масажу покращиться кровообіг і нормалізується циркуляція лімфи.