Як позбутися целюліту на ногах?

Більшість жінок думають, що позбутися від целюліту можна тільки за допомогою складних і дорогих процедур, і багато, хто не може собі дозволити ці процедури з фінансових міркувань, припиняють боротьбу з цією недугою. І продовжують скаржитися на долю. Але не варто забувати, що є безліч процедур, які ви з успіхом можете робити самі. І в деяких випадках крім прекрасного результату, отримувати від процедури ще й задоволення.

kak_izbavitsia_ot_tcelliulita_v_domashnikh_usloviiakhЯк позбутися целюліту на ногах?  У будь-якій іншій статті, яка стосується теми целюліту, перша порада з якою ви зіткнетеся, буде стосуватися вашого харчування. Воно як ви вже знаєте повинно бути правильним. Є величезна кількість способів, як позбутися целюліту на ногах. Наприклад, робіть масаж. Відчувати після такого масажу ви себе повинні, як після виснажливого тренування в спортзалі. Звичайно, в проведенні такого масажу вам знадобитися допомога фахівця. Ідеально підійде вакуумний масаж, його можна робити самому, банки для такого масажу можна придбати в аптеці. Такий масаж підсилює циркуляцію крові і розщеплення жирових відкладень.

Як один із способів боротьби з целюлітом приймайте ванни з морською сіллю. Температура води повинна бути 36-37 градусів. Час прийому ванни не менше 15-20 хвилин. Робіть грязьові обгортання, на ногах це зробити куди простіше, ніж на сідницях. Пам’ятайте, що існує два способи грязьового обгортання. Холодний і гарячий, вибирайте свій спосіб залежно від стану вашого здоров’я. Так, як при гарячому обгортанні є протипоказання.

Пийте більше води, вода як це на дивно звучить, виводить зайву рідину з організму, вимиваючи при цьому токсини і знімаючи набряклість. Активне заняття спортом або як варіант, фізичні вправи в домашніх умовах, спрямовані на зміцнення певних частин тіла. І звичайно доведеться перепробувати не один спосіб, перш ніж почне з’являтися результат. Але трохи доклавши зусилля, ви неодмінно зможете позбутися целюліту на ногах. Результат буде кращим, якщо використовувати різні способи в комплексі.