Як позбавитися від жиру під пахвами?

Хто з вас не бачив жирові відкладення у жінок в області пахв? Ця жахлива проблема, коли не можна надіти сарафан, блузку без рукавів і майку через те, що противні складки стирчать не тільки, як шматки обірваних крил, але і заважають завести руки за спину.

110765922_3720816_jir_podmishki6_1_Противно те, що однією дієтою зменшити розмір складок не вдасться: організм, в першу чергу, позбавляється від надлишків в області талії і шиї, і тільки потім направляє свої зусилля на інші проблемні зони. Якщо ви вирішили стати стрункою не тільки нижче стегон, то доведеться 2 раз витрачати час на спеціальні тренування. Плюс їх у тому, що домашні умови цілком придатні для навантажень.

Складки під пахвами утворюються навіть у худеньких жінок через те, що ослабли грудні м’язи, так що тренувати ви будете не проблемну зону і трицепси. Заодно навчитеся зберігати поставу і тримати спину так, ніби ви королева.

Жінки, які сутуляться 10 годин на добу, можуть заробити проблему і гірше — викривлення хребта і зміщення хребців. Таке захворювання сприяє розвитку радикуліту і хребетної грижі. Але ви цілком можете уникнути проблем зі здоровьем¸ якщо будете вранці і ввечері виконувати такі вправи:

1. Переверніться на живіт, якщо вирішили використовувати домашню підлогу, не забудьте розвести обидві руки в сторони, прийнявши позу плавчині. Якщо ви ввечері відвідуєте басейн, то такі вправи можна виконувати у воді (ефект буде ще сильнішим). Руками починайте рух так, ніби ви пливете кролем. 10 махів обома руками для перших 10 днів тренувань достатньо.

2. Поверніться на спину, коліна зігніть, ноги підніміть до грудей, руки підніміть в сторони і над собою. Можна взяти гантелі вагою 1-2 кг. 10 таких махів з піднятими ногами. 10 махів, якщо ноги стоять на підлозі, але зігнуті в колінах. Чергуйте рухи в 2 підходи.

3. Приготуйтеся до віджимання. Можна від низької табуретки. Ноги не згинати, грудьми торкатися кришки табурета або лавки. Для тих, кому нескладно виконувати такі вправи від підлоги, зробіть їх 10. Для любителів лавок — 15, при цьому руки розставте трохи ширше плечей.

4. Східний танець. Ноги на ширині плечей, стегнами по колу рухати не потрібно, плечі по черзі направляйте вперед так, щоб груди почали дрібно трястися. Музика допоможе вибрати зручний для вас темп. 5-7 хвилин 2 рази на день — і жирок швидко зникне.