Як позбавитися від похмілля? Частина 2

Другий метод – це гарненько виспатися. А ще краще поставити біля себе склянку негазованої мінеральної води. Так, ви весь період похмілля просто проспіть, а організм відновить свої сили. Якщо ви будете прокидатися від сухості в роті, то випийте мінералки. Ваш організм зараз дуже зневоднений.

360720876c067fb333690bc7b219e053Наступного разу по дорозі на п’янку рекомендуємо вам наступні профілактичні засоби від важкого похмілля.

Способи не допустити похмілля:

— під час застілля не знижуйте градус;

— не змішуйте напої;

— добре закушуйте;

— не пийте спиртне на голодний шлунок;

— не запивайте алкогольні напої газованою водою;

— перед застіллям можна прийняти активоване вугілля.

Якщо ввечері ви вже відчуваєте, що перебрали, то прийміть заходи до того, як підете в ліжко. Щоб не допустити важкого похмілля, перед сном випийте декілька склянок води. Так ви не допустите зневоднення організму.

Перед наміченою п’янкою, бувалі «застольники» рекомендують випити сире яйце, шматочок вершкового масла або з’їсти рисову кашу. Ці продукти сповільнюють дію алкоголю на організм, тому якщо ви не завжди знаєте міру, то можете перестрахуватися таким способом.

Хтось знімає похмілля за допомогою сексу, хтось за допомогою склянки пива. Кожен знаходить свій метод позбавитися від похмілля і знайти друге дихання. Ось тільки мало хто замислюється про те, що самим правильним і корисним способом позбавитися від похмілля – є утримання від алкоголю. Гарного вам самопочуття і міцного здоров’я!