Як позбавитися від похмілля? Частина 1

Про те, як позбавитися від похмілля ми замислюємося вже вранці, констатуючи той факт, що вчора трохи перебрали. Крім того, в голові доводиться перебирати низку вчорашніх подій, трохи червоніючи і намагаючись не думати про наслідки.

pohmelieНудота, головний біль, загальна слабкість та сухість у роті – це синдроми похмілля. І якщо вам вчора було надзвичайно добре, то сьогодні шалено погано. Як позбавитися від похмілля і швидко встати на ноги, особливо якщо ввечері важлива зустріч і більше того, через пару годин вам на роботу?

Зняти похмілля існує безліч способів. Виберіть підходящий для вас, і незабаром вам стане набагато краще.

Отже, що стосується медикаментозного лікування, то цитрамон, аспірин або парацетамол швидше знімають нестерпний головний біль, але не впливають на загальний стан організму. Тому вживання цих препаратів не набагато здатне поліпшити ваше самопочуття. А ось антипохмільні засоби, такі здатні принести трохи більше користі, вони обіцяють не тільки зняти синдроми похмілля, але і повернути сили організму.

Але перш ніж ковтати таблетки спробуйте наступні популярні способи, як позбутися від похмілля.

Перше – це поснідати. І хоч їсти зовсім не хочеться, ніщо так не додає сили і швидко не приводить до тями, як хороший сніданок, зі склянкою апельсинового соку. Ті, хто може побороти нудоту, добре знають цей метод і дуже вдало використовують його.