Як позбавитися від болю при ПМС?

У більшості випадків болі при пмс є нормою. Якщо ви відчуваєте постійний дискомфорт і вже консультувалися з гінекологом, а він не виявив патологій, то можна сміливо застосовувати ряд жіночих хитрощів.

 

Narodni-zasobi-vid-boli-pri-misyachnihТак як часто болі з’являються у зв’язку з серйозним тонусом м’язів, їх необхідно розслабити. Примітно, що зазвичай при болях в животі жінки намагаються прилягти, а лежати то якраз і не варто, також як і напружувати себе тяжкістю і турботами. Позбутися болю можна простим прогулянковим кроком, а де саме гуляти, вирішувати лише вам.

Знеболюючі в період ПМС можуть зробити ситуацію тільки гіршою, також як і будь-який алкоголь. Тому за тиждень до критичних днів не рекомендується застосовувати ніяких ліків і алкоголю. Якщо ж біль стає нестерпним, то необхідно приймати спазмолітиками, вони розслабляють м’язи, знімають спазм і рідина не роздуває зсередини м’які стінки жіночих органів.

Ще одна можливість розслабитися в ці дні — використовувати грілку або навіть кухоль з чаєм. Потрібно просто поставити щось тепле на живіт. Тут варто звернути увагу на той факт, що гаряче може посилити згортання крові, і у випадку, якщо є проблеми з кров’ю, даний метод може привести до поганих наслідків.

Секс також виступає як можливість позбутися від болів внизу живота, але в такі дні він може спровокувати появу спектру найрізноманітніших інфекцій, яких навіть немає у вашого партнера. Тому даний спосіб потрібно використовувати тільки в крайньому випадку.