Як пояснити своїм дітям, що ви їх любите однаково?

Дуже часто мамам і татам в сім’ї, де більше однієї дитини, приходиться від дітей чути питання: «Ви кого любите більше, сестру чи мене?». Кожна дитина в багато разів питає батьків про це. Звичайно ж, батьки відповідають: «Ми вас однаково любимо». Однак ця відповідь дітей не влаштовує.

Щоб між дітьми не було ревнощів, треба постійно враховувати особливості кожної з них. Можна дати кілька рекомендацій.

Vospitanie.-Vospitanie-ot-1-3.-Revnost-mezhdu-detmi

У багатьох сім’ях до дітей при розподілі уваги і подарунків, як правило, застосовується принцип рівності. Однак він ніколи не приносить потрібних результатів. Неможливо дитині довести, що ви відрізали йому точно такий же шматочок пирога, як сестрі або брату. Їй весь час буде здаватися, що її обділяють.

Друзі сайту: можливо, вас зацікавить процедура регистрации в Пайпал, про яку ви можете детальніше прочитати на сайті easyxpress.com.ua

Для того щоб усунути почуття образи, попросіть дитину відрізати собі інший шматок, але за такої умови, що вона не обділить свого брата або сестру. У даній ситуації не варто виправдовуватися, що ви все порівну поділили. Спробуйте зрозуміти, в чому криється справжня причина невдоволення дитини. Потім направте свої дії на її усунення.

Даний принцип можна використовувати в процесі поділу ласощів. Однак бувають такі випадки, коли старший малюк чекає більшої уваги до себе чере те, що у нього в школі неприємності.

Дуже часто, коли діти однієї статі, то одяг молодшому переходить у спадок від старшого. У цій ситуації молодша дитина ображається на те, що у її брата або сестри постійно оновлюється гардероб, а йому доводиться доношувати «обноски». У цій ситуації, без сумніву, необхідно пояснювати дитині, що заощадивши на одязі ви придбали їй нову іграшку, але і, звичайно ж, купуйте нові речі, якщо дитина відчуває себе незатишно в речах від брата або сестри.

В процесі гри зі старшою дитиною по можливості залучіть молодшу дитину до гри, щоб їй не було образливо. Якщо спільна гра не виходить, то скажіть малюкові, що ви зараз дограєте зі старшою дитиною, а потім можете приділити час йому. Він поки може вибрати мозаїку або розставити шахи.

Якщо навіть ви будете багато разів в день вселяти дітям, що ви любите їх однаково, все одно вони вас будуть постійно ревнувати. Дитина бажає від вас почути, що саме її ви більше любите, не дивлячись на її недоліки.

Поясніть хлопчикові, що ви в його сестрі любите найбільше, а дівчинці вкажіть на найкращі якості братика. Однак треба їх обох переконати, що, незважаючи на те, що вони такі різні, ви їх любите однаково.

Якщо дитина задає вам дане питання, то треба запитати себе: «Чи не обділяти я її увагою?». Над цією ситуацією необхідно завжди працювати.

Щоб вони завжди були впевнені, що ви ставитеся однаково до них, треба кожному з них постійно приділяти хоча би трохи часу.