Як поводиться закоханий чоловік?

У всі часи жінки намагалися зрозуміти мовчазних і загадкових чоловіків. Особливо важливим моментом є визначення закоханості, в чому хоче бути впевнена кожна особа прекрасної статі. Звичайно, далеко не всі чоловіки діють шаблонно, але в більшості випадків можна розпізнати чоловічу закоханість по декільком простим ознакам.

2671_maxПо-перше, закоханий чоловік буде намагатися підносити об’єкту свого обожнювання різноманітні подарунки. Не варто очікувати на перших етапах відносин дорогі ювелірні прикраси з дорогоцінним камінням, але якщо чоловік при зустрічі не упускає шанс подарувати шоколадку, можна сміливо припускати, що він закоханий.

По-друге, про закоханість може сказати бажання хлопця в будь-який час спілкуватися з коханою. Так, він знайде час поговорити з обраницею, навіть якщо знаходиться на роботі або в іншому місці. Таким чином чоловіки як правило намагаються підкреслити, наскільки важливою для них є представниця прекрасної статі.

По-третє, чоловік буде намагатися контролювати свої слова і вчинки. Він буде старатися показати себе з найкращої сторони. Якщо він дійсно закоханий, то не допустить недоречних фраз або виразів, намагаючись контролювати кожне сказане слово.

По-четверте, закоханість представника сильної статі можна визначити за бажанням всіляко допомогти. Він завжди вислухає і постарається підтримати в складній ситуації.

Втім, бувають і сором’язливі чоловіки, яким складно висловлювати свої почуття. Їм складно дарувати подарунки та проявляти знаки уваги. Їх потрібно трохи підштовхнути до відвертої розмови, в процесі якої з’явитися можливість зізнатися у почуттях. Зрештою чоловік все-таки розслабитися і зважитися на перший крок. Ще одним варіантом вираження закоханості може виступати удавана холодність. Не проявляючи зовні практично ніяких емоцій, хлопець може відчувати цілий вулкан почуттів. Цей варіант поведінки теж є одним з видів прояву закоханості, хоча найчастіше він малозрозумілий для більшості жінок.