Як повинен вести себе чоловік під час вагітності дружини?

Добре відомо, що вагітність — це період, коли жінка особливо емоційна і дратівлива. Навіть лікарі стверджують, що в цьому немає нічого дивного, так як відбувається гормональна перебудова організму і далеко не завжди сама жінка точно усвідомлює, що саме з нею відбувається і звідки береться дратівливість і негативні емоції.

d8eac0d1d6390705e19026ad2e4f8d78_800x600У такі періоди дуже важлива підтримка коханих та близьких людей і в першу чергу звичайно чоловіка, який зі зрозумілих причин є безпосереднім учасником процесу. На жаль, буває, що якщо в родині є певні проблеми у відносинах, то в період вагітності вони загострюються, так як жінка навіть не намагається якось згладити гострі ситуації, а чоловік в свою чергу не віддає собі звіт про зміни, що відбуваються.

Дуже важливо щоб майбутній тато постарався забезпечити позитивний моральний фон у вагітної дружини

Результат може виявитися досить негативним, аж до розлучення, чого, звичайно ж, хотілося б уникнути. У західноєвропейських країнах дуже серйозно ставляться до проблем, пов’язаних з вагітністю жінки і навіть пропонуються спеціальні курси для майбутніх батьків, де їм розповідають як все-таки правильніше поводитися, коли дружина вагітна.

Тільки терпіння і турбота з боку чоловіка сприятимуть не тільки збереженню відносин, але і успішним пологам. Жінка, яка відчуває емоційну підтримку, забуває про багато страхів, і вагітність проходить без будь-яких пригод і негативного впливу на здоров’я матері і майбутньої дитини. В цілому, це може бути період перевірки почуттів і реальних відносин між чоловіком і дружиною.

Чоловіки не знають точно як себе почуває вагітна жінка, і які думки взагалі можуть бути у неї в голові. Але якщо ця жінка справді кохана, то незважаючи ні на що, чоловік буде її підтримувати і постарається забезпечити розвантаження, причому як психологічне, так і фізичне.

Якщо в сім’ї вже є дитина, то і їй потрібно обов’язково пояснити, що мама готується народити братика або сестричку, тому потрібно постаратися її не засмучувати і не ображати. Але знову ж таки, дитина багато в чому бере приклад з дорослих і поведінка тата по відношенню до мами, є для неї головним прикладом. Чоловік повинен залишатися чоловіком незважаючи ні на що, адже період вагітності все одно ж закінчиться, а ті проблеми, які загостряться, можуть взагалі бути не розв’язані.