Як повернути романтику у відносини подружжя? Частина 3

Спільне хобі

beautiful young happy couple lying in bed

Ще один спосіб бути ближче і краще пізнати свою другу половинку. Яке хобі у вашого чоловіка, а у вас? А чому не проводити час разом, займаючись улюбленою справою. А скільки позитивних емоцій, це може принести. Обговорення найцікавіших моментів не тільки зблизить вас, але поверне ту потрібну іскорку у ваші відносини.

Гра в шахи, поїздка на рибалку, теніс або спуск по річці на байдарках. А може бути, ви любите читати? Поділіться думкою про нову книгу. Будь-яке спільне хобі принесе користь обом. Не варто відмовлятися від цього.

 
Класика жанру – романтична вечеря

Свічки, спокійна музика, легка вечеря, келих вина і нікого крім вас в цьому світі більше немає. Що може бути романтичніше. Пориньте разом в атмосферу самоти і любові. Такий вечір запам’ятається надовго і буде ще тривалий час нагадувати про себе увагою з боку другої половинки.

Можна провести його вдома або в ресторані. Хоча другий варіант і не гарантує повного усамітнення. Але все ж краще, ніж вечір за переглядом телевізора. А якщо влаштовувати романтичний вечеря частіше, ніж раз на 5 років, то почуття не згаснуть, а з новою силою спалахнуть знову.

Не варто все життя присвячувати вирішенню побутових проблем, вони були, є і будуть. Знаходьте час для себе і другої половинки. Намагайтеся хоч іноді «відключатися» від усього і тоді, цілком можливо, що питання як повернути романтику у відносини, хвилювати вас не буде.