Як повернути романтику у відносини подружжя? Частина 2

Другий медовий місяць

kak_vernut_romantiku_v_otnosheniyakh_s_muzhemА чому б і ні? Якщо весь час займатися вирішенням побутових проблем, так і часу для вас двох зовсім не залишиться.

Можна відправитися в подорож, де ви провели свій медовий місяць. Навіть на тиждень, це добре освіжає почуття. На час забути про все на світі і уявити, що крім вас двох, нікого немає. Погуляти на пляжі, відправиться на цікаву екскурсію, відвідати нові місця. Повернутися в той безтурботний час, коли вам так було добре.

Такий маленький відпочинок неодмінно піде вашим відносинам лише на користь. А якщо робити це хоча б раз на рік, то ніжні почуття один до одного будуть тільки посилюватися.
Коротка розлука

Можна взяти дітей і разом з ними поїхати в гості або на море. Або відправити дітей до бабусі і провести вихідні разом з подругами. Влаштувати шопінг і потеревенити про свої жіночі справи.

Такі короткочасні розлуки лише зближують. Ви напевно помічали, що якщо не бачите один одного кілька днів, то відносини стають набагато теплішими, а улюблений чоловік ще ріднішим. І вже не хочеться «пиляти» його яерез дрібниці.