Як повернути романтику у відносини подружжя? Частина 1

Коли відносини тільки починаються, все прекрасно і чудово. Чоловік такий уважний і турботливий, а жінка не втомлюється вражати своєю красою і привабливістю. І ось він зробив пропозицію. Ви тепер подружжя, щастя переповнює обох.

mota1080Але через деякий час, щось вже не так, як було раніше. Начебто все так само добре, ви любите один одного, але немає іскорки, яка була в самому початку відносин. Поступово починаєте розуміти, що у відносинах не вистачає романтики. А було все наче в казці, прогулянки по нічному місту, квіти, признання в любові, дзвінки кілька разів на день. І де це зараз?

 
Куди йде романтика?

Побутові проблеми, які виникають в процесі спільного життя, поступово витісняють романтику. Адже дійсно, про які романтичні відносини може йти мова, якщо ремонт у квартирі вже триває цілий рік. Або ваше прохання повісити поличку ігнорується в черговий раз. Або чоловік любить розкидати речі і… Стоп! Та ми всі неідеальні. І у кожного є свої таргани. Подібну тему можна розвивати нескінченно довго, і кожен раз знайдуться все нові і нові причини, невдоволення і докори.

Згадайте, які питання були важливі для вас кілька років тому. Яку сукню одягнути на побачення, куди піти, як здивувати коханого. А зараз? В яку спортивну школу записати дитину, що приготувати на вечерю або прийшов час оновити меблі у вітальні.

І все життя можна провести за вирішенням одних проблем, а після, з’являються й інші. Може, настав час поміняти сценарій і повернути романтику у відносини?