Як повернути пристрасть у відносини?

Багато сімейних пар помічають, що з часом життя в шлюбі втрачає свої колишні фарби. Психологи впевнені, що такий сценарій неминучий, так як шлюб за своє існування проходить кілька стадій. Інша справа, що відносини можна освіжити. Потрібно всього лише прикласти деякі зусилля.

kak-vernut-strast-v-otnoshenija_1Не припиняйте завойовувати і спокушати вашого чоловіка. Безсумнівно, довірчі партнерські відносини — це хороший фундамент. Але ваш чоловік, перш за все — чоловік. Одягайтеся красиво для нього, робіть макіяж і зачіску, стежте за фігурою. В такому випадку пристрасть довго не покине ваш союз.

Влаштовуйте чоловікові маленькі свята. Він просиджує багато часу за важливим проектом? Приготуйте романтичну вечерю і запросіть його на свято. Купіть невеликий, але оригінальний презент. Несподіваний подарунок стане хорошим нагадуванням про те, як сильно ви його цінуєте і любите.

Не відмовляйтеся від ночі кохання. Найкращий спосіб повернути колишню пристрасть — це практика. Пробуйте нові пози в ліжку, попрактикуйте рольові ігри. Будьте впевнені, чоловік залишиться в повному захваті. Фахівці впевнені, що навіть якщо ви втомилися, то на секс завжди можна налаштуватися. Смачна їжа і приємні думки допоможуть вам.

Ніколи не приносити робочі справи або проблеми в будинок. Залишайте все це за його порогом. Якщо ви плануєте провести інтимний вечір з чоловіком, то не висіть на телефоні з подружкою і не займайтеся робочими проектами. Тільки любов і тільки ваш бажаний чоловік.