Як повернути почуття дівчини або дружини?

У цій статті я хочу розповісти, як можна повернути любов дівчини, чи має сенс намагатися утримати дружину або дівчину, яка не любить, і що краще замість цього зробити.

 

vernut_zhenuУ тій ситуації, коли дружина або дівчина сказала, що не любить, дуже багато чоловіків намагаються «законсервувати» старі відносини. Вони не відпускають дівчину або дружину. Вони вмовляють її залишитися, а також подумати, дати ще один шанс, постійно відтягують її переїзд, думають, як повернути любов дівчини або дружини стандартними способами.

Деяким хлопцям все ж вдається вмовити кохану, щоб вона дала відносинам новий шанс. Але даний шанс, як правило, не використовується так, як повинен. Замість того щоб думати, як повернути любов жінки чи дівчини, посилено займатися собою, а також все робити так, щоб підсвідомість дівчини стала сприймати його як привабливого партнера — хлопець нічого не змінює і ще більше погіршує власну репутацію непотрібними словами і вчинками.

У ситуації, коли хлопець посилено шукає метод, як повернути любов коханої жінки, і розраховує на подальші нормальні відносини з нею, не потрібно ні в якому разі діяти вмовляннями, або намагатися підкупити дівчину різноманітними вчинками або подарунками. Навіть якщо це спрацює (а швидше за все ні), ефект буде дуже нетривалим.

Замість цього краще дати їй свободу. Після цього необхідно почати поводитися як справжній чоловік.

А саме:

 

  • взяти себе в руки, почати вести себе спокійно;
  • перестати постійно благати і принижуватися перед дівчиною;
  • визнати що у неї є право вирішувати, з ким вона хоче бути.

Побачивши такі риси, характерні для справжніх чоловіків, дружина або дівчина почне ставитися до хлопця зовсім по-іншому. Її підсвідомість знову побачить, що ти гідний партнер, і незабаром включить в її голові любов до тебе. Як бачиш, тут немає якогось свідомого рішення. Все відбувається на загадковому рівні інстинктів. Дівчина просто усвідомлює, що любов знову є. На практиці, безумовно, повернути любов трохи важче, ніж в теорії, однак якщо знати, що робити, то все вийде.