Як повернути красиву фігуру

Після народження дитини практично кожна жінка замислюється над своєю зовнішністю. Адже більшість породіль за період вагітності набирають зайві кілограми, так як їдять за себе і малюка. Однак не тільки область талії і стегон потребує корегування, але і найкрасивіша частина жіночого тіла — груди.

 

 

Під час вагітності та в період годування груддю жіночий бюст може збільшитися до декількох розмірів. Тому даний етап жіночого перевтілення дуже подобається протилежній статі. Але після того як малюк більше не потребує грудного вигодовування, груди молодої матусі втрачають свою форму і пишність.

 

 

Звичайно, будь-яка особа прекрасної статі все б віддала за те, щоб зберегти початкову форму. Але силу тяжіння ніхто ще не відміняв і чим ближче жінка до пенсійного віку, тим більше «обвисають» її принади, якими вона так пишалася в молодості.

 

 

Можливо, це проблема. Однак це не привід панікувати або впадати у відчай. На сьогоднішній день існує багато способів, завдяки яким можна повернути первісну форму, наприклад, один з них — це підтяжка грудей. Причому ефект підтягнутості можна домогтися за допомогою різних сучасних ліфтинг-кремів, мазей, гелів. Так, наприклад, можна ще протягом 6 місяців після пологів користуватися тим кремом від розтяжок, якими породілля користувалася до пологів, але ефективність таких кремів під сумнівом.

 

 

vosstanovit-figuru-pose-rodov

Далі повернути груди в первісний стан можна за допомогою хірургічного втручання. Операція проводитиметься в клініках естетичної та пластичної хірургії, в якій спочатку проходить підготовка і попередня консультація пацієнтки, а потім вже і сама операція. Не дивлячись на болючість всього процесу операції і подальшої за нею реабілітації, ефект буде зберігатися протягом дуже тривалого часу.

 

 

Як альтернативний метод можна розглянути — курс спеціального масажу. Для цього можна купити DVD — диски із заняттями або придбати професійну літературу, в якій є вправи для підтягування і зміцнення м’язів грудей. Зручність цих вправ полягає в тому, що жінка може робити їх самостійно і в невимушеній домашній обстановці.

 

 

Всі перераховані вище методи мають свої позитивні і негативні сторони, тому який з них вибирати, буде залежати від самої жінки і від ступеня необхідної корекції фігури.