Як потрібно вибирати ювелірні прикраси?

Протягом декількох десятиліть ювелірні прикраси могли надавати образу шарм, але і були ознакою соціального статусу власника, або власниці. На щастя, на сьогоднішній день ювелірні прикраси стали доступними практично для кожної людини, так що будь-хто може собі дозволити придбати гарний виріб з дорогоцінних металів. Отже, давайте ж поговоримо про те, як потрібно все-таки вибирати ювелірні вироби, щоб вони могли передаватися з покоління в покоління, а не перестали радувати через кілька тижнів носіння.

0a1abcdc400c0ac384bcaa6a1227858e2ed415a4З чого виготовляються ювелірні прикраси?

Дуже популярними є срібні, платинові і золоті ювелірні вироби, з купівлею яких допоможе магазин ювелирных украшений Jewelry House. Потрібно сказати про те, що золото і срібло відносяться до головних металів, які застосовуються для виготовлення прикрас. У той час як інші метали можуть застосовуватися, найчастіше, для декоративного покриття, або додавання в сплави. Таке додавання дає можливість поліпшити якісні властивості прикраси, змінюючи не тільки її колір, але і міцність.

Як правило, багато жіночих прикрас мають вставки їз напівкоштовного, або дорогоцінного каміння. До такого каміння можна віднести: діамант, гранат, сапфір, аметист, смарагд, олександрит, а також рубін. Якщо зупиняти свою увагу на діаманті, то, мабуть, найголовнішим критерієм вибору діаманта вважається огранювання. Саме воно здатне підкреслити блиск діаманта. Традиційне огранювання діаманта округлої форми становить 59 граней. Світло від всіх галогенних ламп, які знаходяться в ювелірних салонах, може створювати досить-таки оманливе сприйняття. Так що під час вибору потрібно бути дуже уважними, і враховувати одну хитрість.

Ви можете подивитися колір діаманта біля вікна, або прикривши рукою лампу. Саме колір цього каменю може розповісти більш докладно про його цінність. Дуже дорогі діаманти практично безбарвні, або мають дуже яскравий колір. Як правило, на прозорість діаманта можуть впливати природні недосконалості. Вони здатні зробити камінь унікальним. Якщо ви не хочете купувати прикраси з діамантами, то радимо зупинитися на прикрасах із смарагдами від JewelryHouse. Смарагд є символом відродження і надії. Під час вибору ювелірної прикраси з цим каменем, потрібно звертати увагу на його колір. Справа в тому, що камінь повинен бути дуже чистим і яскравим.