Як потрібно підбирати косметику для макіяжу?

Всі сучасні дівчата приділяють своїй зовнішності досить-таки багато уваги. Кожна представниця прекрасної статі хоче добре виглядати в будь-якій ситуації. Звичайно, досягти позитивних результатів без косметики для макіяжу не вийде. Однак, далеко не кожна знає, як правильно її підбирати. Що ж, для того, щоб полегшити вам завдання в майбутньому, ми підготували дійсно корисні поради.

makiyaj (1)Отже, в першу чергу вам потрібен тональний крем. Для початку необхідно визначитися, якого ефекту ви хочете досягти. Якщо вам потрібно прибрати з шкіри блиск, то купуйте матуючий крем. Але, якщо ваша шкіра і без того пересушена, то найрозумніше буде віддати перевагу мінеральним пудрам. З основою для макіяжу ситуація приблизно та ж.

Для сухої шкіри потрібно підбирати глянцеві засоби, а ось для нормальної або жирної матуючі. Консилери та коректори підбираються безпосередньо під тональні засоби. Не варто сліпо довіряти рекламі і розраховувати на те, що ви купуєте універсальний консилер. По суті, його існування є неможливим. З рум’янами все дуже складно. Тут немає однозначних рішень. Щоб зробити правильний вибір, слід нанести кілька різних відтінків на шкіру одночасно, а потім подумати, який з них підходить найкраще. Якщо ж ви використовуєте тіні без олівця, то вам однозначно знадобляться коричневі і сірі кольори. З їх допомогою легко підкреслювати всі контури. У випадку з помадою знову-таки потрібно підбирати, але помади персикового кольору підходять усім, так як вони здаються натуральними.