Як потрібно миритися з чоловіком?

Поскандалити може будь-яка сімейна пара, а ось з примиренням практично у всіх виникають досить таки істотні проблеми. Чому так відбувається? Та тому, що безпосередньо в момент гучної сварки чоловік і жінка просто миттєво замикаються в собі і дуже часто перестають чути один одного.

merimsya-s-nuzhem1А для того, щоб поступово відновити у вашій сім’ї мир, саме жінка повинна першою постаратися подолати образу і прислухатися до вимог коханого.

Для початку психологи рекомендують подружжю взяти не дуже тривалий тайм-аут, так як помиритися після сварки іноді буває просто неможливо.

Жінка може зробити коханому чоловікові несподіваний подарунок, що в даній ситуації є цілком доречно. Наприклад, це може бути гарний халат.

Під час своєрідного «відпочинку» від занадто тривалої сварки, яка може тривати до декількох годин, слід спробувати поставити себе на місце вашої другої половинки. Постарайтеся хоча б трохи зрозуміти всі претензії чоловіка. І, звичайно ж, згадайте все найкращі моменти ваше спільного життя, які робили вас щасливими.

Коли відбувається примирення, не варто занадто глибоко вникати в суть події конфлікту для того, щоб знову не опинитися на вихідних позиціях. А ось з найголовнішим спірним питанням слід розбиратися в найбільш спокійній обстановці, не дорікаючи свого чоловіка в зайвій запальності.