Як посилити жіночу привабливість?

Жіноча краса продовжує відігравати значиму роль в соціумі. На жаль, незалежно від соціального статусу, особистісних якостей, при першому знайомстві головну роль відіграє зовнішність. Та й надалі для достатньої комунікабельності і показності бездоганний зовнішній вигляд вкрай необхідний. Як же працювати над природними дефектами без хірургічного втручання, якщо природа не обдарувала достатніми запасами?

126-e1503390677618Фігура

Багато жінок з недовірою слухають пропозиції фітнес-тренерів по роботі над корекцією фігури, і дуже даремно. Якщо правильно скласти режим тренувань, харчування і сну, можна не тільки зробити тонкою талію. У спортзалі можна збільшити або зменшити груди, зробити більшою або меншою попу, вирівняти зігнутий хребет, підкоригувати форму ніг. Так, тренер повинен мати високу кваліфікацію, а жінці знадобитися близько року, щоб отримати візуально помітні результати, проте вони будуть, досить стійкі, та ще й здоров’я підправиться.

Шкіра

За красивою шкірою потрібно відправлятися не тільки до косметологів, а й до дерматологів. Зазвичай проблема криється в загальних захворюваннях, які потрібно діагностувати, пролікувати, і вже при цьому колір і тон стануть рівнішими, чистими, здоровими.

Окремо варто згадати про целюліт. Це підступна зміна в організмі приводить в жах не тільки зрілих жінок, а й молоденьких дівчат, оскільки обмежень за віком не має і може целюліт починатися вже в 14 років.

Лікарі вважають, що причинами є цілий ряд захворювань. Практика показує, що без їх лікування ефект роботи над целюлітом не тримається більше, ніж пів року. Тому зазвичай клініки пропонують комплексний підхід. Спочатку проводиться діагностика і лікування, після чого ряд сучасних методів покращують кровопостачання тканин. Як мінімум, ситуація поліпшується. Якщо ж організм реагує піддатливо, від проблеми можна позбутися зовсім.

Волосся

Хороший перукар вирішує багато проблем, пишність можна коригувати вдалою стрижкою, змінюючи при цьому форму обличчя в потрібному напрямку. Часто ріст волосся і його густоту можна поліпшити народними методами. Але іноді доводиться звертатися до лікарів. Волосся, як і нігті багато говорить про здоров’я людини, і якщо з ним проблеми — проблеми у всього організму. Тоді пряма дорога до трихолога. Він дасть рекомендації щодо подальших дій, на організм буде здійснено комплексну дію, яка вирішить проблему.

Але багато що вирішує сама жінка. Достатній сон, здорове і достатнє харчування, режим дня, помірні і регулярні фізичні навантаження підтримують здоров’я. Здорова жінка — красива жінка. Можливо тому краса залишається таким важливим фактором протягом усього розвитку людського роду.