Як поліпшити стан шкіри?

Всі жінки хочуть виглядати красиво. Відвідування фітнес-клубів, спортзалів, танців, басейну, косметичних салонів, правильне харчування, і безліч інших заходів спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду, починаючи від стану фігури і закінчуючи здоров’ям і гарним зовнішнім виглядом волосся.

267І найпильнішу увагу жінки приділяють красивій шкірі обличчя.

Для того щоб шкіра була здоровою і виглядала красиво, необхідно доглядати за нею за допомогою косметичних засобів. Але це всього лише половина успіху. Найважливіше — це правильно підібране харчування. Якщо організм не отримує достатню кількість вітамінів, він не буде нормально функціонувати. Відповідно, виглядати здоровою шкіра людини теж не буде. Крім збалансованого харчування і вживання достатньої кількості вітамінів, необхідно пити не менше 2 літрів рідини. Що стосується самого корисного для шкіри вітаміну, то, безумовно, це вітамін В7.

Отримати достатню дозу вітаміну B7 можна, вживаючи в їжу страви з печінки і нирок. Крім цих субпродуктів, біотин міститься в капусті, шпинаті, бобових, буряках і в грибах. Крім того, даний вітамін, але в меншій кількості, міститься в темному шоколаді. Добова норма споживання біотину для дорослих — 50 мкг на добу. Тому, щоб мати гарну здорову шкіру, потрібно не забувати включати продукти, що містять біотин, в своє щоденне меню. Також можна купити комплексні вітаміни в аптеці.

І, звичайно ж, не можна забувати про щоденний правильний догляд за шкірою. Кожен день шкірі необхідні очищення, тонізування, живлення та зволоження. Також потрібно зважати на те, що недосипання, наявність шкідливих звичок, особливо куріння, вкрай негативно позначаються на стані і зовнішньому вигляді шкіри.