Як поліпшити колір обличчя?

Здоровий колір обличчя завжди свідчить про хороший стан шкіри і всього організму в цілому. Якщо з якихось причин вам не вдалося зберегти природну красу шкіри, скористайтеся корисними порадами, які допоможуть вам значно поліпшити колір обличчя.

 

 

1. Правильний догляд. Шкіра обличчя потребує регулярного очищення. Кожен день ви повинні вмивати обличчя із застосуванням засобів, що очищають або протирати обличчя лосьйонами. Це правило стосується і тих жінок, які не користується декоративною косметикою. Якщо ви щодня користуєтеся тональним кремом або пудрою, ніколи не лягайте спати з косметикою. Таким чином, ви піддаєте шкіру сильному стресу, в результаті якого колір обличчя піддається серйозним змінам.

 

 

voda-stakan

2. Правильне харчування. Поліпшити колір обличчя можна за допомогою роздільного харчування. В першу чергу, не можна змішувати під час прийому їжі несумісні між собою продукти. Справитися з проблемою допоможе введення в раціон корисних продуктів, багатих на вітаміни. У весняний період, коли шкіра особливо потребує захисту, слід вживати настій з глоду і шипшини. Корисні властивості глоду відомі давно, адже це воістину справжня комора всіх необхідних вітамінів. Звичайно, темп сучасного життя не завжди дозволяє раціонально харчуватися, тому доцільно буде вживати біологічно активні добавки до їжі, в яких містяться концентрати і витяжки з різноманітних овочів і фруктів.

 

 

3. Водний обмін. Вода — це найважливіших компонент підтримки життєдіяльності всього організму. При нестачі води починають з’являтися ознаки передчасного старіння шкіри. Особливо несприятливо це проявляється в зміні кольору обличчя. Для нормального функціонування всього організму намагайтеся вживати не менше 1 літри чистої води на добу. Намагайтеся вживати воду по кілька ковтків, але кожну годину. Якість води теж має велике значення. Якщо є можливість використання хорошого фільтра для води — це буде великий плюс для вашого здоров’я. До того ж не можна забувати про зволоження повітря в квартирі.

 

 

4. Достатній відпочинок. Якщо ви постійно не висипаєтеся, це обов’язково відбивається на вашому зовнішньому вигляді. Кожній людині потрібно свій певний час для відпочинку, в середньому це вісім годин, але деяким не вистачає і десяти. Окрему увагу потрібно звернути на якість вашого спального місця. Перевагу слід віддавати ортопедичним матрацам, тому що вони допомагають повному розслабленню м’язів тіла, що є запорукою гарного самопочуття.

 

 

Якщо намагатися дотримуватися цих 4 пунктів, то побачите зміни в кращу сторону не тільки кольору обличчя, але і здоров’я, і ​​навіть настрою!