Як показати коханій людині свої відчуття за допомогою квітів

Мабуть, кожен з нас переніс ці почуття, а саме, коли на початку відносин хотілося щодня приємно дивувати кохану людину різними дарунками! Але через якийсь час, коли серце коханої людини завойовне — ми все рідше тішимо своїх других половинок сюрпризами. Починаємо звикати один до одного, та все рідше дарувати подарунки.

Не варто забувати нагадувати коханій людині, як сильно ви її цінуєте. Не треба дарувати величезні і дорогі подарунки. Достатньо подарувати їй невеличкий сюрприз, наприклад якусь милу дрібничку чи гарний букет троянд. До речі, на сайті https://www.ofelia.com.ua ви маєте змогу замовити безкоштовну доставку квітів за бажаною адресою, анонімно чи з побажаннями. А талановиті флористи, допоможуть вам підібрати букет на будь-який смак і привід! Такий подарунок точно запам’ятається на довго і залишить багато приємних емоцій.

Ви скажете, що квіти — занадто банально, але ні! Адже саме квіти здатні передати будь-які ваші емоції і іноді висловити ті почуття, які не можуть висловити ніякі слова. Тож розглянемо приводи в які найдоцільніше дарувати букети квітів.

Річниця знайомства або перша зустріч

Ви і самі розумієте, наскільки важливий для вас обох цей день. Щоб провести цей день максимально романтично і показати дамі, що ви кохаєте один одного ще більше, ніж в перший день, запросіть кохану даму в ресторан і замовте доставку квітів. Червоні троянди прекрасно покажуть ваші почуття. Або ж, навпаки, коли ви хочете приємно здивувати дівчину на першому побаченні, візьміть з собою розкішний букет. Наприклад букетом з білих троянд, ви дуже здивуєте дівчину і покажете їй серйозність своїх намірів.

Пропозиція руки і серця

Повірте, ваша друга половинка оцінить, якщо ви будете шанувати традиції. Роблячи коханій людині пропозицію, обов’язково крім обручки, подаруйте дівчині букет троянд. Доречно буде дарувати від 9 троянд до 51, адже в одній руці дама буде тримати букет, а в іншій — вашу руку.

8 березня

Звичайно ж, як не обійтися без букета на міжнародний жіночий день! Так як це весняне свято, букет тюльпанів або невеликий букет троянд будуть доречні. Знову ж таки, дарувати квіти на це свято – не банально, особливо, якщо ви даруєте квіткову композицію.

14 лютого

Це свято — чудова нагода показати, наскільки вам кохана і бажана ваша друга половинка. Дуже важливо підібрати квіти, які істинно висловлять дівчині ваші почуття, адже, як ми вже говорили, іноді квіти бувають красномовніше слів. Припустимо, червоні троянди — символізуватимуть вашу сильну любов, білі троянди — колір невинності — скажуть дівчині, яка вона для вас ідеальна.

Народження дитини

Складно уявити настільки ж хвилюючу подію, як для батька, так особливо для матері, як народження дитини! Висловіть всі свої подяку і почуття до коханої, подарувавши їй величезний букет з 101 або 1001 троянди, скажіть їй в цей день: «Всі квіти в цьому світі – твої, кохана».

Ювілей весілля

Як же важливо говорити нашим улюбленим, що час не змінить наших теплих та світлих почуттів один до одного. Але вчинки скажуть за вас куди більше. Ювілей — це як раз той день, коли вчинки — дорожче слів. Покажіть коханій, що 10 років в шлюбі для вас обох це тільки початок. Подаруйте вашій дружині букет з 51 троянди і пообіцяйте, що на наступний ювілей її чекає букет в 101 троянду і так далі.

Сподіваємось, ці ідеї наблизять вас до коханої людини і ваше кохання ніколи не погасне!