Як показати чоловікові свою любов?

У тому випадку, якщо після декількох років в шлюбі між чоловіком і жінкою немає іскри, а робота, діти і величезна кількість турбот займають основну частину сімейного життя, то саме хранителька домашнього вогнища повинна постаратися показати чоловікові свої щирі почуття.

3b96debe63a5e1b96ee4f6e02fd97323d1b9e681Для початку жінка повинна навчитися приймати свого чоловіка таким, яким він є. Пам’ятайте, що у всіх людей є недоліки і сильні сторони. Саме тому жінка не повинна намагатися змінити характер коханої людини. Постарайтеся прийняти чоловіка з усіма недоліками і сфокусуйтеся на його численних перевагах, які змогли вас зацікавити.

Можна піднести коханому чоловікові теплий светр. Він буде зігрівати його в холодну погоду і нагадувати йому про вас. В такому одязі чоловік буде прекрасно себе почувати в діловій обстановці на роботі. Також светр можна надіти на прогулянку вечірнім містом.

Обов’язково візьміть до уваги кожну дрібницю і кожен подарунок, який підніс вам чоловік. Також не варто сприймати чоловіка як належне і говорити про те, що він зобов’язаний забезпечувати вас.

Швидше за все, жінці не цікаво слухати розповіді чоловіка про фондові ринки, але це його основна робота, якою він любить займатися. Тому жінка повинна уважно вислуховувати не дуже цікаві монологи чоловіка про всі проблеми своєї трудової діяльності. Намагайтеся відзначати всі перемоги і досягнення чоловіка, і він зможе оцінити ваше ставлення і вашу увагу.