Як пофарбувати вії та брови фарбою? Частина 2

Для того, щоб пофарбувати вії, вам потрібно спочатку підготувати фарбу. Професійна фарба розводиться досить просто, вам потрібно в мисочку викласти трохи пігменту з одного тюбика і трохи проявника з іншого, чим більше пігменту ви викладете, тим яскравішим буде колір. Потім  щіточкою перемішайте фарбу.

ooooooooooooooooooooooooooПісля того як фарба підготовлена, вам потрібно підготувати очі. Для того, щоб вони не забарвилися за межами вій, потрібно змастити повіки жирним кремом, нижню повіку можна захистити за допомогою половинки ватного диска або спеціальних пластирів.

Потім вам потрібно закрити очі і почати наносити фарбу, спочатку вам потрібно пройтися по верхній стороні вій, потім по нижній. Також слід дуже акуратно пройтися по коріннях вій, але не залишайте там занадто багато фарби, процес змивання може стати незабутнім.

Наносячи фарбу на вії, вам потрібно витримати її там 5-8 хвилин, якщо ж у вас до кінця цього часового проміжку почалося печіння — терміново змивайте фарбу і не наносьте її більше. Для того, щоб такого не було, перше фарбування проведіть в салоні і уточніть, якою конкретно фарбою вас фарбують.

Як пофарбувати брови?

Це дуже просто.

Але є свої нюанси:

 

  • Не потрібно заходити за форму брови. Фарба не зітреться з шкіри в перші кілька днів і це буде виглядати жахливо.
  • Не потрібно тримати довше для отримання більш яскравого кольору. По-перше, надмірно ненатуральні брови вже не в тренді. По-друге, ви так можете і брів позбутися, це ж хімія!

Саме фарбування досить тривіальне. Вам потрібно розвести фарбу і нанести її на брови на 5-10 хвилин. Після цього змити. При цьому не бажано сильно терти брови, фарба може зійти, так як брови досить щільні по своїй структурі, фарба впитується в них довше, ніж у ті ж вії.

Виявляється, все дуже просто. Тільки от, якщо ви невпевнені у своїх силах, чи планується щось важливе — відвідайте салон, а не експериментуйте самостійно.