Як пофарбувати вії та брови фарбою? Частина 1

Найбільш популярними засобами краси завжди були ті, що відрізняються найбільшою практичністю і надійністю. У список таких б’юті-підходів входить фарбування брів і вій. Незважаючи на те, що багато жінок звикли фарбувати своє волосся в салонах, це можна зробити в домашніх умовах.

pravilnaya-pokraska-resnic-kraskoj-v-domashnix-usloviyax-3Що вам знадобиться?

1. Година вільного часу. На швидку руку це робити не треба.
2. Ватяні диски.
3. Ватні палички.
4. Жирний крем для обличчя.
5. Фарба для брів і вій. Тут не потрібно скупитися, краще візьміть фарбу професійну.

Як фарбувати вії?

Фарбування вій не дуже простий етап, але з часом ви до цього звикнете.

Варто почати з особливостей:

 

  • Ви будете фарбувати вії по черзі, при цьому перше око вам потрібно тримати пофарбованим на 3 хвилини довше, ніж друге. Це пов’язано з тим, що пігменти ще не встигли зчепитися, а значить, їм буде потрібен на це час прямо на ваших віях. Якщо ж ви до цього вичекали час або нанесли фарбу на брови, то кількість хвилин буде однаковою для кожного ока.
  • Вас ніхто і ніщо не повинні відволікати. Очі у фарбі ні в якому разі не можна відкривати, все це може обернутися опіком слизової. Тому навіть телевізор не намагайтеся дивитися.
  • Фарбу з вій потрібно змивати в три етапи: спочатку спонжем (ватним диском) з краплею мила, потім просто змоченим ватним диском, потім іншим ватним диском. Тільки після цього очі можна відкривати.