Як пофарбувати брови?

Красиво вигнуті брови додадуть будь-якій жінці особливий шарм, вони вважаються одним з виразних елементів людського обличчя.

brovi-okrash02-e1442177053121Якщо жінці набридло кожен день вранці сидіти за дзеркалом і ретельно промальовувати форму брів, є оригінальне рішення цієї проблеми — фарбування брів. У будь-якому магазині, що продає косметичні засоби, можна знайти фарбу не тільки для волосся, але і для брів. Можна сходити в будь-яку перукарню, там майстер-фахівець буквально за десять хвилин створить новий образ.

Цю процедуру можна провести і в домашніх умовах, головне не промахнутися з вибором фарби. Асортимент такої фарби порівняно не великий: в наявності є чорний, коричневий та деякі інші кольори. Текстура такого засобу може бути у вигляді порошку або гелю.

Якщо дівчина або жінка не може визначитися з кольором обраної фарби, варто підібрати фарбу в тон волосся. Як відомо, брюнеткам підходить чорна фарба, шатенки вибирають коричневі відтінки, рудим йдуть теракотові тони, а блондинкам світло-коричневі.

Перед фарбуванням необхідно зібрати всі підручні для цієї справи засоби:

1. Чистий пензлик потрібен для причісування брів, можна замінити ватною паличкою. Цим інвентарем наноситься сама фарба.

2. Фарбу обов’язково потрібно розвести в невеликій скляній, або керамічної посудині.

3. Варто захистити свої руки і одяг за допомогою рукавичок і рушника.

4. На поверхню обличчя навколо брів потрібно рясно нанести вазелін, щоб при фарбуванні не пофарбувати паралельно і шкіру.

5. Ватні диски.

6. Інструкція до фарби.

Перед фарбуванням слід ретельно подивитися на свої брови, при необхідності злегка підкоригувати. Деякі фахівці вважають, що коригування варто проводити вже після фарбування.

Перед фарбуванням слід надіти рукавички на руки, розвести за інструкцією фарбу в посудину і переходити до фарбування.

Шкіру навколо брів необхідно ретельно промазати вазеліном, потім пензликом або за допомогою ватної палички, акуратно та товстим шаром нанести на брови.

Після того, як фарба була нанесена, необхідно почекати близько десяти хвилин, за допомогою ватних дисків прибрати зайву фарбу і помити обличчя під проточною водою.

Після фарбування брів потрібен догляд. Після проведеної процедури їх слід змастити касторовою олією.