Як побороти страх болю перед пологами?

Кожна жінка хвилюється перед пологами і кожна прагне цей страх подолати. Безумовно, вагітність, як і поява «нового життя» — це самий чудовий і прекрасний період в житті кожної жінки. Спочатку, звичайно, більшості не властиво замислюватися про своє становище, але підходить термін і починається просто моторошне некероване хвилювання. Причому, чим ближче «пам’ятна дата», тим сильніше відчуття страху.

 

 

Як же подолати це відчуття? Для початку, психологи рекомендують відволіктися на турботи, пов’язані з цим чудовою подією. Організуйте затишок в дитячій, подумайте, що потрібно купити для новонародженого, адже сьогодні такий великий асортимент дитячих товарів, що вибір здатний зайняти дуже багато часу. І, головне, підготуйте себе психологічно. Адже, ні для кого не секрет, що існують в народі байки, здатні вельми сильно засмучувати, тому, замість того, щоб слухати розповіді подруг, слід зібрати всю необхідну інформацію про процес пологів і ретельно її вивчити. Це допоможе зрозуміти, що фізіологія кожної людини індивідуальна і один і той же процес може відбуватися по-різному.

kak-poborot-strah-pered-rodami

 

 

Найсильніша страх — це страх перед болем. Але давайте будемо чесні. Її відчувають далеко не всі породіллі. Багато хто навіть особливого дискомфорту не відчуває. Ті ж, хто схильний до високої чутливості і для кого пологи можуть стати важким фізичним процесом, повинні пам’ятати про те, що їхній біль буде покритий переповненням почуття щастя, побачивши малюка. Ці почуття складно з чимось порівняти. Це і любов, і щастя, і особливий трепет.

 

 

Крім того, потрібно пам’ятати і про те, що ми живемо в цивілізованому суспільстві, і сучасний лікар цілком здатний передбачити якими будуть пологи. Якщо лікар передрікає, що пологи будуть складними, то завжди можна скористатися анестезією. Для цієї мети існують як медикаментозні, так і не медикаментозні способи знеболювання.

 

 

От і все! Не треба боятися. Нехай нічого не затьмарює вашої зустрічі з «новим життям»!