Як побороти ревнощі?

Немає, напевно, жодної людини, яка хоча б раз в житті не відчувала почуття ревнощів. Чому воно виникає? Психологи так і не дали однозначної відповіді на це питання. Одне ясно: ревнощі є згубними для будь-яких відносин.

Woman must choose between the devil or angel

Якщо ви весь час дістаєте партнера недовірою або контролем, то навіть самий щасливий союз поступово зійде нанівець. Існує безліч психологічних прийомів і способів, які допоможуть жінкам позбутися від почуття ревнощів. Читайте про них у нашій статті.

Працюйте над собою. Якщо ви помічаєте, що чоловік почав задивлятися на симпатичних колег або дівчат на вулиці, то це може сигналізувати про те, що вам пора зайнятися собою. Навіть якщо його і не бентежить ваша повнота, то трохи відкоригувати фігуру вам не завадить. Відправляйтеся в фітнес-центр або тренажерний зал. Створіть ідеальну фігуру. Від ревнощів не залишиться і сліду. Упевнені в собі жінки приваблюють чоловіків.
Займіть свій вільний час корисними справами. Якщо ваш чоловік багато працює, то у вас можуть виникнути думки, що у нього з’явилася інша жінка або ви більше не цікаві йому. Заведіть хобі або нове захоплення, яке віджене геть негативні думки. Обов’язково діліться з чоловіком своїми успіхами. Психологи впевнені, що чоловік може втратити інтерес тільки до тієї жінки, яка цікавиться виключно будинком або ним самим. Покажіть йому, наскільки ви різнобічна особистість.
Зустріньтеся з його друзями. Ви боїтеся відпускати чоловіка на риболовлю чи футбол з друзями, яких ви не знаєте? Організуйте спільний похід в паб або на природу. Там ви, швидше за все, зрозумієте, що всі ваші страхи необгрунтовані.
Проводьте більше часу удвох. Сімейні пари часто втрачають емоційний зв’язок. За цим неодмінно слідує поява недовіри і ревнощів. Проводьте вечора і вихідні разом. Гуляйте, ходіть в ресторани, влаштовуйте побачення.