Як побороти грижу хребта?

Грижа хребта — досить поширене захворювання, яке може бути діагностоване у людей різної вікової категорії. Найчастіше патологія виникає в поперековому відділі. Нерідкі випадки, коли грижі виявляють у шийному і грудному відділах. При цьому пацієнти скаржаться на сильні болі при рухах.

pojas-1024x679Що таке грижа міжхребцевого диска для пересічної людини? Насамперед це незручності у будь-яких рухах, адже мало хто замислюється що незначне зміщення дисків може викликати такий ефект. На сьогоднішній день люди дуже малорухливі і наш організм часто здає позиції, а дрібні проблеми перетворюються на серйозні незручності.

 

Як діагностується хвороба?

 
Постановка діагнозу можлива тільки після проведення МРТ. Такий метод діагностики дозволяє отримати дані про розмір грижі, її розташування, і визначити, в яку сторону вона випнута. Записатися на прийом до лікаря-остеопата слід тому, хто відчуває наступні труднощі:

 

 

  • біль у спині, яка поширюється на руки, ноги або сідниці;
  • поколювання (оніміння) руки або ноги з того боку, де обмежений нервовий корінець;
  • слабкість м’язів, яка також пов’язана з ураженням нервового корінця.

Не варто зволікати із цією проблемою, оскільки міжхребцеві грижі здатні обмежувати нервові корінці спинного мозку, що призводить до серйозних наслідків.

 

 

Остеопатія у боротьбі із захворюваннями спини

 
Щоб подолати проблеми зі спиною, пацієнту може бути рекомендована операція, фізіотерапевтичні процедури, лікувальна фізкультура. Однак в останній час лікування грижі хребта здійснюється з допомогою остеопатії. Її суть полягає у виявленні порушень, які стали причиною виникнення грижі, та їх усунення. Проблеми зі спиною можуть виникати через неправильну поставу, малорухливий спосіб життя, надмірні фізичні навантаження, патології серцево-судинної системи.

 

До числа переваг остеопатії слід віднести:

 

 

  • можливість впоратися із захворюванням без застосування хірургічного втручання, яке часто буває просто необґрунтованим;
  • можливість розібратися з патологічними змінами в організмі, визначити першопричини захворювання і усунути їх.

Згідно з медичною статистикою, 80% пацієнтів, які обрали в якості лікування остеопатію, долають захворювання без хірургічного втручання. Однак люди, які серйозно налаштовані перемогти недугу, повинні розуміти, що остеопатія не вилікує грижу за кілька процедур. Це тривалий, монотонний процес, але його результатом стане здоровий організм.