Як підвищити ймовірність зачаття за допомогою їжі?

Ви плануєте вагітність і намагаєтеся їсти здорову їжу? А ви знаєте, які продукти можуть допомогти вам підвищити шанси завагітніти?

eda-dlya-budushhey-mamyiНам всім відомо, що необхідно скоротити вживання алкоголю (обом майбутнім батькам) і з’їдати рекомендовані пропорції всіх груп продуктів при спробі завагітніти, але деякі вважають, що цього недостатньо і що є особливий список продуктів, який допоможе збільшити вашу фертильність. Лікарі, вчені, дієтологи і прихильники органічного харчування вірять в силу їжі. Вважаючи, що вона в якійсь мірі впливає на безпліддя. Якщо ви і ваш чоловік намагалися протягом декількох місяців завагітніти, але безуспішно, швидше за все, у вас зародилася думка, що ви робите щось не так і ставите питання: «Чи правильний у мене цикл овуляції?», «Чи достатньо ми займаємося сексом? «,» Чи достатньо швидкі сперматозоїди у мого чоловіка? «або» Чи може я занадто напружена? »

Жінка, яка бажає завагітніти, здавалося б, думає про все, але як правило забуває розглянути своє меню.

Що необхідно організму, щоб завагітніти?

Цинк

Дослідження показали, що вживання не менше 15 мг цинку в день, здатне збільшити кількість сперми і вироблення тестостерону у чоловіка, і овуляцію та фертильність у жінки. Устриці, курка, яловичина, краби, і індичка хороші джерела цинку.

Проте, в той час як цинк відомий в медичному співтоваристві як корисний мінерал, який підтримує репродуктивну систему в хорошому робочому стані, ніякі дослідження не показують, що поїдання устриць і індичок в неймовірних кількостях зробить з вас фабрику по виробництву дітей.

Кофеїн

Деякі дослідження показують, що якщо чоловік перед сексом випиває чашку кави, то його сперматозоїди стають більш енергійними. Так як найпоширенішою причиною чоловічого безпліддя є млявість сперматозоїдів, деякі вірять, що кава може стати рішенням їхньої проблеми зачаття.

З іншого боку, дослідження, проведені Йєльським університетом, стверджують, що ризик зниження народжуваності вищий у жінок, які споживають кофеїн, особливо у тих, які п’ють більше ніж три чашки кави на день.

Залізо

Ряд дієтологів також вважає, що абрикоси, молюски, креветки, чорнослив, і тофу може підвищити народжуваність в зв’язку з їх високим рівнем заліза. Деякі дослідження показують, що жінкам з низьким запасом заліза, важче завагітніти. Також вживання продуктів, що містять вітамін В12, вітамін С, вітамін Е і кальцій підвищить ваші шанси завагітніти.