Як підвищити чоловічу потенцію?

Жоден чоловік незастрахований від імпотенції. Інтимна проблема може трапитися в будь-якому віці разово або періодично. Тому провиною стреси, дефіцит гормонів, перевтома, інші причини. Сьогодні цей стан лікується таблетками, біоактивними добавками та натуральними засобами. Одні препарати дають ефект вже через 20-30 хвилин після прийому, інші потрібно приймати регулярно протягом певного часу.

31191306.818973.3902Афродизіаки і волоські горіхи

Якщо проблема психологічна, то вирішити її допоможуть афродизіаки. Вони збільшують сексуальний потяг, підвищують потенцію. Є готові афродизіаки: олії, парфуми, гелі для тіла, а є — натуральні. Ядра волоських горіхів, залиті медом, працюють не гірше. Приймають їх увечері перед інтимною близькістю.

Моментальний результат дають тільки спеціальні препарати. Натуральні аналоги діють не так швидко, але теж ефективні. Є склади в таблетках і краплях. До речі, якщо ви шукаєте ефективний препарат для підвищення потенції, то радимо перейти за посиланням https://nspdoma.com/fitopreparaty/achieve-with-yohimbe вже зараз.

Краплі для потенції

Краплі зручні в застосуванні, в їх основі — препарати рослинного походження, тому побічних ефектів, алергічних реакцій вони не викликають. Після їх прийому чоловік відчуває прилив крові до статевих органів, дедалі більший сексуальний потяг.

Такий ефект дають:

 

  • Настоянка женьшеню — вона знімає нервозність, депресію, позитивно впливає чоловічу статеву систему.
    Настоянка любистку — ще один препарат рослинного походження з дією, подібною з женьшенем. Він знімає напруженість, скутість і одночасно підсилює приплив крові до статевого члена.
  • Настоянка левзеї — потужний стимулятор для чоловіків будь-якого віку, навіть літніх. Він додає сили, підвищує фізичну витривалість, підсилює лібідо.

Існують також інші настоянки, наприклад, краплі на основі вовчка та філодендрона.

Таблетки

Таблетки для потенції п’ють за призначенням лікаря: він повинен встановити причину і підібрати оптимальну схему. Таблетки теж бувають рослинні та синтетичні.