Як підвищи самоповагу у ваших відносинах?

Самоповага — обов’язковий інгредієнт авторитету і особистої чарівності, які представляють якості, необхідні в щоденному завоюванні вашого партнера. Приваблювати, зацікавлювати, зачаровувати, бути чарівною на багато легше при наявності хорошої дози впевненості в собі.

zhenshhina-celuet-svoe-otrazhenie-300x175Потрібно, перш за все, любити себе самого, щоб відчувати себе комфортно поряд з іншими. І щоб домогтися цього, потрібно вірити у власні можливості: це ваша козирна карта в тривалих і щасливих відносинах, а так само і в пошуку нового партнера. Низька самооцінка і недостатня самоповага можуть вас привести до втрати рішучості і напору, необхідних для самовираження в парі, а в разі, якщо ви ще самотні, — віддалить інших, навіть без спроби дізнатися вас ближче.

Власна рішучість — запорука благополучних відносин

Недостатня впевненість в собі не дозволяє повністю насолоджуватися радощами життя, в будь-який сфері, навпаки, люди, які себе люблять дуже привабливі і спокусливі.

Поставивши за мету знаходження нових стимулів і захоплень, ви тим самим допоможете собі підвищити особисту впевненість і постанете перед тими, хто раніше абсолютно не звертав на вас уваги, в абсолютно новому аспекті.

Як підвищити самоповагу за допомогою спілкування?

Ваша товариськість багато в чому допомагає вам у зв’язках і з зовнішнім світом, і, особливо, в особистих і любовних, посилюючи вашу привабливість.

Товариськість — по-справжньому важливий природний дар, але, як стверджують вчені, може бути розвинений постійними тренуваннями. Не бійтеся заговорити з оточуючими вас людьми, відкиньте сором’язливість і «розтопіть лід» навіть тоді, коли обговорюються аргументи, в яких ви не є експертом. Здатність підтримати розмову — один із способів демонстрації вашого характеру і персональності.

Що ж стосується повсякденного спілкування з партнером, намагайтеся бути ініціатором діалогів: виявляйте цікавість, вислуховуйте проблеми партнера і ніколи не уникайте ситуацій, що вимагають ваших порад. Іноді досить двох відповідних слів в потрібний момент, щоб поліпшити думку про себе.

Іноді по одягу зустрічають

Чи можна практично підвищити самовпевненість? Звичайно, і тут вам допоможе дзеркало.

Власне відображення, не надто привабливе зовні, знижує нашу самооцінку. А якщо почати регулярні заняття спортом або, хоча б, ранковою гімнастикою, велосипедні прогулянки, записатися на курси бальних танців, харчуватися здоровою їжею, а також присвятити день покупкам і зайти до перукарні, щоб оновити свій вигляд, все це стане справжнім тренінгом по поліпшенню вашого зовнішнього вигляду, а значить, і по підвищенню вашої самооцінки.

Може здатися не таким важливим, занадто поверхневим, але відмічено (і навіть на власному досвіді), що акуратний зовнішній вигляд, а не зухвало марнославний, сам по собі дуже розташовує до спілкування і, в першу чергу, з вашим партнером, з ким проводите більше часу.